SK Tichá | | Muži | Preview k zápasu

Preview: FC Kozlovice – SK Tichá (sobota, 11:00)

Před zápasem. 9.kolo ČPP I.A třídy sk.B.

Tyhle zápasy táhnou! Derby tradičních soupeřů, které se poprvé v historii obou klubů odehraje v rámci projektu Náš fotbal před kamerami České televize. Utkání má výkop v sobotu 30. září v 11:00 hodin.

SOUPEŘ

Kozlovice vstoupily do soutěžního ročníku velmi dobře. V úvodních třech kolech získaly plný počet devíti bodů. Svěřencům trenéra Josefa Piskoře se daří hlavně v domácích zápasech, kde doposud neztratili ani bod. Jediné dvě dosavadní porážky si hráči soupeře připsali venku. Po porážce s Kopřivnicí (3:2), prohrály Kozlovice v minulém týdnu na hřišti Starého Město (5:1). 
Několikrát se ale ukázalo, že derby velmi často maže rozdíly v tabulce. V loňské sezóně skončily Kozlovice ve druhé skupině I.A třídy na devátém místě (10-4-12) se ziskem čtyřiatřiceti bodů a skórem 48:54.

TICHÁ

Tichá má sérii tří utkání bez prohry, ale chce více. V Kozlovicích se žlutomodrým v posledních letech příliš nedařilo, to ale budou chtít svěřenci Daniela Kuly odčinit a navázat na domácí výhru z minulého kola proti Horní Suché. Základem vítězství byla bezchybná defenzíva, zajímavě vypadalo i malé přeskupení v sestavě. Byli jsme od začátku lepším týmem, což jsme vyjádřili dvěma góly. Poté přišlo dvojí vyloučení soupeře, které ale celému utkání asi uškodilo. Na uklidňující branku jsme museli čekat až do 77. minuty, kdy střeleckou formu z posledních týdnů prokázal Svoboda. S výkonem i výsledkem jsem spokojen, ukázali jsme dost, ale ne všechno, řekl po zápase trenér Daniel Kula.

DIVÁCI

Výbor SK Tichá zařídil pro své příznivce dopravu autobusem společně s hráči. 
Vstupné na utkání stanovil domácí klub na 50 Kč. Z důvodu velkého zájmu fanoušků, doporučujeme všem, aby se na utkání dostavili s dostatečným časovým předstihem! Společnost Fortuna, jako jeden z hlavních partnerů přenosu si připravila pro všechny fanoušky i ty nejmenší pestrý zábavný program, který startuje v 10:20 hodin. Pro všechny příchozí budou kromě fotbalu připravené také nejrůznější fotbalové atrakce, aj. (více informací zde).9. kolo ČPP I.A třídy sk. B

Kozlovice (2. místo, 15 bodů) – Tichá (4. místo, 13 bodů)

Sobota 11:00, Stadion FC Kozlovice

Živě na ČT sport

Rozhodčí: 
Jantoš Pavol 
 Stankov Patrik, Ivanský Lumír. Delegát: Malinovský Jiří
POSLEDNÍ VZÁJEMNÉ UTKÁNÍ (14. května 2022)

Tichá – Kozlovice 2:1 (0:1)

Branky: 55. Švrček Ondřej, 85. Kocián Dominik – 45. Matějka Zdeněk. Žluté karty: Kocián R., Kocián D. – Krpec Š., Vyvial. Rozhodčí: Gańczarczyk Tomáš – Pobořil Radek, Galásek Michal. Delegát: Kubánek Ladislav. Diváci: 280

Tichá: Pikulík – Kocián R., Fajčák, Sládeček, Kocián T. – Janáč T. (59. Tománek M.), Kocián D., Svoboda Š. (90. Bartoš) – Skoupil (46. Svoboda J.), Švrček O (90. Janáč L.)., Houšťava (46. Švrček R.)

Kozlovice: Nezhoda – Piskoř (72. Ryška), Hruška, Krpec Š., Dudek (67. Najdek) – Bednář (57. Vyvial), Krpec M., Matějka, Skurka (72. Tabach) – Adamec, Krpec P.


Aktuální články

Výkonný výbor přijal novelizaci sazebníku Řádu rozhodčích a delegátů

V návaznosti na usnesení Valné hromady FAČR týkající se rozdělení členských příspěvků přijal Výkonný výbor FAČR dne 17. 7. 2024...

NAPSALI O NÁS | Nový ročník MOL Cupu odstartují současně dvě sobotní utkání

Nová sezóna je tady! Už tento víkend se odehrají úvodní zápasy 1. předkola letošního MOL Cupu. Nový ročník odstartují současně dvě...

Klub: Poděkování Pekárně Tichá

Touto cestou děkujeme PEKÁRNĚ TICHÁ za sponzorskou pomoc při nátěru zábradlí a konstrukcí branek v našem areálu.