Pikulík – Kocián T., Balcárek, Jiřík (87. Bartoš), Tuček – Kocián D., Fajčák, Kunčík – Kerekeš (67. Čuport), Švrček O. (81. Srněnský), Tománek (46. Lindovský)

Křístek – Uher, Kociolek, Žyla M., Žyla D. – Cileček (87. Himlar), Šimák, Izaiáš, Porembski (57. Rusnok) – Přeček, Hradil (57. Vagner)

Branky: 40. Šimák Martin, 79. Vagner Lukáš

Rozhodčí: Kyselý Jiří – Seidler David, Žáček Marek.

Diváci: 134

Stadion: Tichá

Komentář

Tichavjanům se domácí utkání nevydařilo. S albrechtickým Baníkem prohráli na vlastním hřišti 0:2.

Ohlasy

SK Tichá:

DANIEL KULA: "Jen vynikající Pikulík v naší bráně nám dával naději, že se něčím chytíme a utkání zvrátíme ve svůj prospěch. Ve druhé půli jsme ještě za stavu 0:1 měli slibně rozjeté příležitosti, ale bez dotažení. Jen po standartce jsme byli blízko gólu, ale to bylo vše. Týmový výkon neodpovídá naším možnostem, zlepšit musíme takřka všechno."

ROBERT TAUSSIG: "Utkání v Tiché bylo pro nás důležité. Jednak získat zpátky ztracené body z domácího zápasu a taky vrátit soupeři potupnou porážku z jara. Šli jsme od začátku pevně za svým cílem. Od úvodních minut jsme soupeře přehrávali. Přicházely šance, ale stejně jako v domácím zápase jsme je zahazovali. Dvakrát David Cileček z pár metrů trefil gólmana. Izi opět šel sám na brankáře a neuspěl. Přibyly rohy i šance, ale góly ne. Až ve 40. minutě, kdy Tomáš Izaiáš našel z rohu na šestnáctce Šimáka a ten krásnou střelou poslal míč do branky. Druhý poločas se soupeř snažil vyrovnat, ale my opět zahazovali šance. V 57. minutě přišly čerstvé síly, které oživili hru. Izaiáš opět šel dvakrát sám na branku, ale ani jednou nedonutil brankáře aspoň k zákroku. Klid přinesl až gól zkušeného Vagnera, který nedal brankáři šanci a zvýšil na 0:1. Ukázal dalším, jak je třeba nakládat se šancemi. Pak už se utkání jen dohrávalo. I když domácí se snažili aspoň o čestný úspěch, tak obrana hrála bezchybně a svůj dobrý výkon korunoval vychytanou nulou spolehlivý Vojta Křistek. Zaslouženě jsme vyhráli. Po celý zápas jsme byli lepším týmem."