Kanonáda v první půli: Tichá - Petrovice 11:1

SK Tichá:

Pikulík – Kocián T., Balcárek, Jiřík, Tuček (72. Čuport) – Fajčák (65. Lindovský), Tománek, Svoboda – Švrček R. (46. Kerekeš), Kocián D., Kunčík (80. Bartoš)

TJ Lokomotiva Petrovice:

Pacanovský – Wróbel, Gatnar, Volný, Kociolek – Urban, Sikora, Giňa, Šlampiak – Slepčík (84. Hruška), Ostáš

Branky: 1. Kocián Dominik, 5. Švrček Radim, 7. Švrček Radim, 8. Švrček Radim, 12. Tománek Martin, 12. Kocián Dominik, 16. Švrček Radim, 22. Balcárek Ondřej, 36. Fajčák Daniel, 70. Kunčík Lukáš, 79. Kunčík Lukáš – 84. Volný Filip

Žluté karty: Volný, Sikora

Rozhodčí: Horáková Renáta – Čecháček Jan, Kubáček Vojtěch

Diváci: 150

Stadion: Tichá

Komentář

Tichá pokračuje v domácí sérii, tentokrát to odnesly Petrovice! I díky čtyřem gólům Radima Švrčka vyhráli Tichavjané vysoko 11:1. Domácí měli utkání proti petrovické Lokomotivě zcela pod kontrolou a připsali si své nejvyšší vítězství v I.A třídě.

Ohlasy

SK Tichá:

DANIEL KULA: "Potřebovali jsme po dvou porážkách nejen znovu vyhrát, ale taky vylepšit produktivitu. Že ale budeme přepisovat klubovou historii, je tak trochu nad plán. Hattrick Radima Švrčka, který nahradil absentujícího bratra Ondřeje, během tří minut. Čtyři jeho trefy dělilo pouze jedenáct minut. Pět gólových asistencí během prvního poločasu Lukáše Kunčíka, který to podpořil ještě dvěma góly ve druhé půli. Jedenáct vstřelených branek a desetigólový rozdíl, to je statistický výčet krmášového utkání. Vítězství je samozřejmě zásluhou celého týmu, hráčům děkuji za předvedený výkon. Věřím, že do posledních tří těžkých zápasů to bude pro nás potřebná vzpruha."