Ve Starém Městě se nedařilo: Staré Město - Tichá 6:1

První SC Staré Město:

Smolík – Šimek (82. Pavela), Papaj, Dušík, Sušovský (86. Tomančák) – Fojtík, Kaňok (86. Halabica), Buchlovský – Vyvial (66. Baran), Boček (82. Vojkovský), Glembek

SK Tichá:

Srněnský (28. Pikulík) – Tuček, Kocián T., Balcárek, Jalůvka (28. Čuport) – Fajčák, Tománek, Svoboda (85. Bartoš) – Kunčík (77. Kerekeš), Kocián D., Švrček O.

Branky: 24. Vyvial Patrik, 38. Vyvial Patrik, 53. Kaňok Vítězslav, 76. Baran Tomáš, 84. Buchlovský Jakub, 87. Baran Tomáš – 47. Kunčík Lukáš

Žluté karty: Šimek – Svoboda

Rozhodčí: Lojek Jakub – Jantoš Pavol, Boráň Tomáš

Diváci: 347

Stadion: Sportovní centrum Staré Město

Komentář

Utkání ve Starém Městě se nevydařilo. Tichá v něm ztrácela už po půli, nakonec se zrodil výsledek Staré Město - Tichá 6:1. Tichavjané navíc přišli o tři zraněné hráče, Srněnského, Jalůvku a Kunčíka.

Ohlasy

RADOMÍR HLAVÁČ: "Začátek zápasu byl z obou stran opatrný. My jsme se snažili o naši kombinační hru, ale ta byla utahaná, protože postrádala součinnost a větší pohyb hráčů bez míče. Tím pádem nás soupeř stíhal dostupovat a těžil s našich nepřesností, kdy se po našich ztrátách dostal do dvou nebezpečných situací. Ty naštěstí nevyužil. Náš výkon se postupem času zlepšoval. Díky náběhům za obranu a průnikovým přihrávkám jsme začali hrát více do kolma a byli nebezpeční. To nám přineslo šance a po dvou pěkných akcích i dvougólové poločasové vedení. O přestávce jsme si v kabině jasně řekli, že musíme navázat na výkon druhé poloviny prvního poločasu a přidat třetí branku. Jenže opak byl pravdou a po sérii chyb jsme si soupeře pustili na kontakt jedné branky. Chvíli nám trvalo, než jsme se z toho herně vzpamatovali. Větší klid nám přinesla třetí branka, která definitivně zlomila odpor soupeře. Od této chvíle jsme už hráli s větším klidem i sebevědomím což se projevilo na celkovém skóre, které mohlo být ještě vyšší. Nastřelili jsme břevno a ve dvou tutovkách nás vychytal brankář Tiché. Co musíme zlepšit a stále se nám to úplně nedaří, je co nejvíce eliminovat takové sem tam hluché místa ve hře které se nám tam objevují hlavně v začátcích obou poločasů. Za vítězství jsme rádi hlavně kvůli našim skvělým fanouškům, kteří nás přišli podpořit v nadstandardním počtu."

SK Tichá:

DANIEL KULA: "I přes výsledek, jsem s naším vystoupením spokojen. Hráči přes nepřízeň v podobě brzkého zranění dvojice hráčů a ještě před tím asi opět neodpískaného pokutového kopu v náš prospěch, dodržovali taktický záměr a vytvořili si i poměrně dost brankových příležitostí. Zlomila nás asi brzká třetí branka po naší kontaktní, z úvodu druhé půle. Soupeř nejen dokázal s přibývajícími minutami doslova šroubovat tempo hry, ale ukázal v téhle soutěži bezkonkurenční přechod do útočné fáze a především nekompromisní koncovku a vůbec stylem hry nám v realu ukázal, jakým směrem bychom chtěli jít taky. Je třeba si přiznat, že posledních dvacet minut byl už rozdíl mezi týmy velký, ale musíme si z toho vzít jen to dobré. Domácí ukázali velkou proměnu během pár měsíců a pro nás to může být jakýsi vzor, že je na sobě třeba více pracovat a nepodléhat uspokojení. Horší než porážka je fakt, že jsme na několik týdnů přišli o tři zraněné hráče a když k tomu přidáme i další čtyři dnešní absence, bude příprava na krmášovský duel s Petrovicemi hodně složitá."

DANIEL FAJČÁK: "Do utkání jsme vstoupili dobře. Byli jsme domácím vyrovnaným soupeřem a vytvořili jsme si dvě dobré šance, které jsme bohužel neproměnili. Staré Město na to odpovědělo brankou, při které se zranil náš brankář a obránce. Soupeř hrozil z rychlých přechodů, což vyústilo v druhou branku. Do druhého poločasu jsme vstoupili rychlým gólem na 2:1, ale ani ne po pěti minutách jsme inkasovali třetí gól na který jsme už nedokázali zareagovat. Staré Město předvedlo, že je právem na prvním místě a bez ztráty bodu. V zápase bych vyzdvihl výkony Kunčíka a Pikulíka. Příští týden doma hostíme Petrovice, kde se určitě pokusíme napravit poslední dva prohrané zápasy a naplno bodovat."