Rozhodl jediný gól: Albrechtice – Tichá 1:0

Křístek – Vagner (65. Jašek), Kociolek Jak., Kociolek Jan (79. Cieslawski), Žyla M. – Žyla D., Cileček (89. Volný), Rusnok (65. Porembski), Izaiáš – Mik, Přeček

Pikulík – Jalůvka (84. Kerekeš), Kocián T., Balcárek, Lindovský (68. Jiřík) – Fajčák, Svoboda, Kocián D. – Kunčík (73. Srněnský), Švrček O., Tománek (46. Bajer)

Rozhodčí: Žáček Marek – Grossmann Kevin, Sladký Ondřej.

Diváci: 144

Stadion: Sportovní areál Albrechtice

Komentář

Tichá s Baníkem body nevyválčila. O těsném vítězství Albrechtic rozhodl v prvním poločase střelou zblízka kononýr Tomáš Izaiáš, díky jehož trefě platilo po skončení zápasu: Albrechtice – Tichá 1:0.

Ohlasy

SK Tichá:

DANIEL KULA: "Domácí rozhodli o nejtěsnějším výsledku v úvodu utkání, když využil nešťastných odrazů míče od našich hráčů. Kanonýr Izaiáš propálil Pikulíka. Na nás poté přišel útlum, oživení přineslo až břevno D. Kociána a první poločas jsme dohrávali před brankou Baníku. Vyrovnat mohl Tománek, jehož přízemní střelu k tyči domácí brankář vytáhl na roh. Ve druhé půli byli zprvu nebezpečnější domácí, ale Pikulík odolal. My jsme po nucených střídáních získali výškovou převahu, čehož jsme využili k několika zakončením, ale kýžené vyrovnání nepřišlo. Pozitivem je, že obranná čtyřka nastoupila poprvé v tomhle složení a obstála směrem dozadu. Horší už to bylo s rozehrávkou, ale to už je záležitost celého týmu. Tradičně se pereme na širších hřištích s prostorem, dnes byl ovšem největší problém v kreativitě, protože když není myšlenka, nemůže být ani provedení. Pokud se tohle vše potká v jednom zápase, tak i hra se třemi útočníky vyzní bezzubě. Dnes škoda, protože to byl remízový zápas."