Domácí loučení s podzimem: Tichá - Raškovice 1:3

Pikulík – Kocián T., Švrček R., Jiřík, Tuček – Tománek (83. Kerekeš), Fajčák, Svoboda – Švrček O., Kocián D., Kunčík

Pešák – Birčák, Javorek (87. Wojčík), Preči, Žáček (83. Křivka) – Vojkovský, Kovalik, Němec (90. Adámek), Kacíř – Kožan, Preči

Branky: 50. Kocián Dominik – 39. Němec Petr, 52. Žáček Tomáš, 80. Žáček Tomáš

Rozhodčí: Laba Tomáš – Podracký Pavel, Perniš Ľuboš.

Diváci: 77

Stadion: Tichá

Komentář

Žlutomodrým se poslední domácí zápas v roce nevydařil. Tichá nenavázala na vítězství nad Dobraticemi a s Raškovicemi prohrála 1:3. Přestože si v utkání vypracovala dobré příležitosti, skórovala jen jednou, což na body nestačilo.

Ohlasy

SK Tichá:

DANIEL KULA: "Pokud chceme pomýšlet na bodový zisk, musíme vycházet z jisté a důrazné defenzívy. Dnes měl soupeř již v sedmé minutě tři vyložené šance a to jakoby předznamenalo další průběh. Směrem dopředu až na pár výjimek rovněž chyběla kvalita provedení. Z mnoha nadějných standartních situací jsme nevytěžili vůbec nic. Naše mužstvo se neprezentovalo dobrým výkonem a když k tomu přidáme zvláštní způsob řízení utkání rozhodčího Laby, což nám určitě nepřidalo, je výsledek bohužel takový jaký je. O naši jedinou branku se postaral Dominik Kocián, který stál na začátku i na konci jinak krásné kombinace. Bohužel jsme dvě minuty nato opět po laxnosti dovolili soupeři jít do vedení, které po další nedůslednosti o pár minut navýšili na konečný stav. Přesto oceňuji bojovnost, kvalita dnes, ale chyběla."