První venkovní triumf: Jablunkov - Tichá 0:3

Pindor – Czudek, Cienciala (79. Wojtas), Karch, Bocek – Szmek, Chrascina, Nieslanik (66. Bartnicki), Puczok – Skupien, Kajfosz

Pikulík (46. Srněnský) – Tuček, Balcárek, Kocián T., Kunčík – Fajčák, Svoboda (87. Kerekeš), Kocián D. – Tománek, Lindovský (68. Čuport), Švrček O. (90. Bartoš)

Branky: 6. Fajčák Daniel, 50. Švrček Ondřej, 85. Štěpán Svoboda

Rozhodčí: Klečacký Marek – Měkýš Adam, Petroš Radim.

Diváci: 145

Stadion: Fotbalový stadion na Bělé

Komentář

Tichá si připsala první venkovní vítězství v sezóně. Po výhře v derby nad Kopřivnicí zdolali žlutomodří ve venkovním zápase Spartak Jablunkov a díky vítězství 3:0 zapsali do tabulky další tři body.

Ohlasy

SK Tichá:

DANIEL KULA: "Do utkání jsme vstoupili aktivně a po chvíli jsme byli blízko skórování, ale závar před bránou jsme ani na dvakrát neproměnili v gól. Další šanci měl po výborném vysunutí Tuček, ale v koncovce netrefil. V dalším průběhu prvního poločasu jsme si zbytečně komplikovali hru, měli jsme zase příliš široké hřiště. Gólově nás vysvobodila až hlavička Fajčáka po rohovém kopu v 36. minutě. Start druhé půle konečně přinesl jednoduchost do naší hry a taky rychlý druhý gól po vysunutí Švrčka. Rozhodnuto mohlo být už v 63. minutě, kdy unikl Tománek a skóroval potřetí. Bohužel v hlavní roli byl dnes hlavní rozhodčí, který nejprve branku uznal, aby jí po chvíli zase odvolal bez vysvětlení oboum střídačkám. Na potvrzení našeho vítězství, jsme si tak museli počkat do 85. minuty, kdy se prosadil po rozehrané standartní akci Svoboda. Dnes to bylo zasloužené a odbojované vítězství, celkový dojem kazí jen arogantní a nepřesný výkon rozhodčích, který bohužel přinesl hodně nevraživosti i mezi oba soupeře."