Pikulík – Kocián T., Balcárek, Jiřík, Tuček (86. Srněnský) – Fajčák (77. Čuport), Svoboda, Tománek (65. Kerekeš) – Švrček O. (65. Lindovský), Kocián D., Kunčík (86. Bartoš)

Štromp J. – Urbaník, Pietrasz, Štengl, Štromp P. – Ševčík (86. Sobek), Krajčo, Witosz, Jurčák (72. Lukáš) – Stuchlík, Pastušek (77. Kijonka)

Branky: 20. Kunčík Lukáš, 24. Kunčík Lukáš, 77. Svoboda Štěpán

Rozhodčí: Kotas Adam – Závodný Vít, Kaszper David

Diváci: 56

Stadion: Tichá

Komentář

Důležité tři body pro Tichou! Žlutomodří zvládli domácí souboj s Horní Suchou a díky dvěma trefám Lukáše Kunčíka a jedné brance Štěpána Svobody zvítězili 3:0. Hosté dohrávali utkání o devíti hráčích v poli, když v prvním poločase uviděl červenou kartu za faul Witosz a chvíli po něm za nesportovní chování Pietrasz.

Ohlasy

SK Tichá:

DANIEL KULA: "Základem dnešního vítězství byla bezchybná defenzíva, zajímavě vypadalo i malé přeskupení v sestavě. Byli jsme od začátku lepším týmem, což jsme vyjádřili dvěma góly Kunčíka. Poté přišlo dvojí vyloučení soupeře, což celému utkání asi uškodilo. V prvních patnácti minutách druhé půle jsme nevyužili tři, čtyři gólovky, na čemž měl velký podíl brankář Štromp. Soupeř od té doby podal velice bojovný výkon a musím uznat, že nás v nasazení i přehrál. Na uklidňující branku jsme museli čekat až do 77. minuty, kdy střeleckou formu z posledních týdnů prokázal Svoboda. S výkonem i výsledkem jsem dnes spokojen, ukázali jsme dost, ale ne všechno. Teď už můžeme vše směřovat na derby."