Snížení k bodům nevedlo: Smilovice - Tichá 3:2

SC Smilovice:

Kroužek – Kisza, Štvrtňa, Dytko, Cienciala – Máj (81. Skupin), Žebrok, Cieslar J., Cieslar V. (87. Aniol) – Voznica, Vlachovič

SK Tichá:

Pikulík – Kocián T., Jiřík, Balcárek, Jalůvka – Fajčák, Kocián D., Tománek (73. Halabica) – Bajer (89. Bartoš), Švrček O. (38. Švrček R.), Kunčík

Branky: 21. Voznica Tomáš, 47. Vlachovič Martin, 49. Cieslar Vojtěch – 53. Bajer Lukáš, 67. Švrček Radim

Žluté karty: Štvrtňa, Cienciala, Žebrok – Kocián T.

Rozhodčí: Šigut Pavel – Klečacký Marek, Chýlek Martin.

Diváci: 80

Stadion: Sportcentrum Smilovice

Komentář

Tichá svůj bodový zisk z venkovních zápasů ani tentokrát nenavýšila. Poté, kdy se Smilovice dostaly do vedení 3:0, dokázali žlutomodří snížit na rozdíl jediné branky, vyrovnání už ale nepřišlo.

Ohlasy

SK Tichá:

DANIEL KULA: "Plný autobus fanoušků doprovodil hráče k utkání, které však naši fotbalisté pojali tak svátečně, že to spíše připomínalo výlet na Svatý Kopeček, než na mistrovské utkání ve Smilovicích. V první půli stojí za zmínku jen dvojitá spolupráce Kunčíka s D. Kociánem a dva výborné zákroky Pikulíka. Domácí stejně, jako minulý týden Bystřice, nastoupili s hrajícím trenérem na pozici středního obránce. Byl to právě Štvrtňa, který nejen dominoval v obranných činnostech, ale dokázal přesně rozehrávat a vedl svůj tým od začátku až do konce za třemi body. V poločase musel přijít "důraznější rozbor" a z hráčů bylo cítit větší odhodlání, ale začátek druhého poločasu začal tam, kde skončil první. Za tři minuty jsme po dvou individuálních hrubkách prohrávali 3:0. Nejen vítr v naší defenzívě, ale i na hřišti začal ovlivňovat hru a toho využil rychle Bajer k první brance. Domácí jsme začali mačkat a po rohovém kopu se prosadil taky R. Švrček. Zbývalo ještě dost času, domácí však odolávali a závěr byl minimálně stejně dramatický, jako ten v minulém týdnu. Pro nás ovšem tentokrát bez potřebného štěstíčka a odjíždíme bez bodu. Soupeř byl určitě hratelný, takže to považuji za ztrátu, ovšem domácí si za přístup a nasazení vítězství zasloužili."