Snížení k bodům nevedlo: Raškovice - Tichá 4:3

TJ Pražmo - Raškovice:

Pešák – Preči A., Žáček (46. Janošec), Bednárek (69. Tsitzas), Vojkovský – Koloničný, Kovalik, Kacíř, Němec – Mojžíšek (64. Plhal), Preči I. (46. Hyrník)

SK Tichá:

Pikulík – Kocián T., Balcárek, Švrček R., Lindovský – Tománek (14. Bartoš, 71. Srněnský), Kocián D., Svoboda – Kunčík (83. Halabica), Švrček O., Bajer

Branky: 12. Němec Petr, 33. Kovalik Tibor, 37. Vojkovský Adam, 43. Kovalik Tibor – 42. Švrček Radim, 70. Bajer Lukáš, 76. Kocián Dominik

Žluté karty: Pešák, Plhal, Hyrník – Lindovský

Rozhodčí: Pasterčák Jozef – Jantoš Pavol, Revaj Jakub.

Diváci: 120

Stadion: Raškovice

Komentář

Tichá v posledním utkání sezóny 2023/24 nebodovala. Poločasovou třígólovou ztrátu sice dokázali žlutomodří ve druhé půli snížit, dorovnat už ale ne, a tak Tichavjané v utkání 26. kola ČPP I.A třídy sk.B podlehli Raškovicím 4:3.

Ohlasy

SK Tichá:

DANIEL KULA: "Podlehli jsme silnému soupeři, ale nemáme se za co stydět. Raškovice nám předvedly skvělou přechodovou fázi, dnes podepřenou i vysokou produktivitou. Byli i malinko dříve v soubojích a to vše vám dává velkou výhodu. Já musím vyzdvihnout naší morálku. My jsme mohli zvolit jinou taktiku a nutit domácí hrát postupný útok do naší připravené obrany a třeba bychom ani neinkasovali, ale klukům to dnes chutnalo a hnali se do ofenzívy, což chválím. Bohužel jsme v tomhle i dost chybovali a soupeř trestal. Nejhůře nám bylo asi po čtvrté brance, která padla hned po naší první. To si myslím, že na nás trochu padlo. O přestávce jsme se ale povzbudili a postupně jsme začali přebírat otěže zápasu. Výsledkem pak byly dvě hezké branky a trochu přijatelnější konečný výsledek."