SK Tichá | | Muži | Tiskové zprávy

Náš fotbal živě z podhůří Beskyd

Je tu první podzimní zastávka projektu Naš fotbal živě. Tentokrát se oproti minulému utkání přesune projekt o kus severněji, a to konkrétně do podhůří Beskyd do obce Kozlovice. V sobotu 30. září od 11:00 přivítají domácí FC Kozlovice na svém hřišti soupeře ze sousedství SK Tichou.

Náš fotbal živě je oblíbený společný projekt Fotbalové asociace České republiky, České televize a společnosti Fortuna. Jeho cílem je především zpopularizovat výkonnostní fotbal, a to i ten na nejnižší úrovni.

Utkání, které tentokrát vybrali fanoušci, se hraje v rámci ČPP I. A třidy skupiny B. Domácí Kozlovice se jeví jako favorit nadcházejícího utkání, z odehraných sedmi kol se aktuálně nacházejí na 2. místě soutěže s 15 body. Pro domácí, kteří mají bilanci pěti výher a dvou porážek mluví i faktor domácího prostředí.

Naopak hostující SK Tichá se bude snažit využít role níže postaveného v tabulce a zaskočit domácí na jejich hřišti. Hosté, kteří se aktuálně nacházejí na čtvrtém místě v tabulce mohou stavět na aktuální formě, kdy si z posledních tří utkání připsali 9 bodů za tři výhry se skóre 9:2. I proto dělí oba týmy v tabulce pouze dva body. Bude tedy napínavé sledovat, zda domácí potvrdí roli favorita a upevní si svou pozici nebo SK Tichá využije příležitosti a předskočí FC Kozlovice. 

Regionální fotbal na Moravě s projektem Náš fotbal živě je vždy zárukou příjemně stráveného dopoledne. Jako již tradičně se budou moci návštěvníci utkání těšit na bohatý doprovodný program včetně fanzony, DJ a soutěží, a to všechno za přítomnosti kamer České televize a účasti známých osobností například bývalých hráčů Baníku Ostrava Adama Varadiho, Václava Svěrkoše a Martina Lukeše. Příjemným zpestřením utkání je i fakt, že se v obci bude konat již tradiční Kozlovická pouť.

Přímý přenos utkání Náš fotbal živě mezi FC Kozlovice a SK Tichá včetně předzápasového programu s komentátory České televize na programu ČT sport startuje v sobotu 30. září od 10:45 na stanici ČT sport.

Zdroj: www.fotbal.cz


Aktuální články

Semifinále poháru proti Studénce v březnu

Ve hře jsou již poslední čtyři týmy, semifinále a následné finále se odehraje v jarní části sezóny 2023/2024. Pohár Okresního...

Hráči přípravky odstartovali zimní přípravu

Přípravka odstartovala první prosincový víkend zimní přípravu, ve které ji čeká stejně jako v loňském roce Zimní liga mládeže OFS...

#HIGHLIGHT: Sestřihy podzimních zápasů

Sezóna 2023/2024. Sestřihy gólů z podzimních zápasů ČPP I.A třídy sk.B.