SK Tichá | | Muži | Tiskové zprávy

Náš fotbal živě z podhůří Beskyd

Je tu první podzimní zastávka projektu Naš fotbal živě. Tentokrát se oproti minulému utkání přesune projekt o kus severněji, a to konkrétně do podhůří Beskyd do obce Kozlovice. V sobotu 30. září od 11:00 přivítají domácí FC Kozlovice na svém hřišti soupeře ze sousedství SK Tichou.

Náš fotbal živě je oblíbený společný projekt Fotbalové asociace České republiky, České televize a společnosti Fortuna. Jeho cílem je především zpopularizovat výkonnostní fotbal, a to i ten na nejnižší úrovni.

Utkání, které tentokrát vybrali fanoušci, se hraje v rámci ČPP I. A třidy skupiny B. Domácí Kozlovice se jeví jako favorit nadcházejícího utkání, z odehraných sedmi kol se aktuálně nacházejí na 2. místě soutěže s 15 body. Pro domácí, kteří mají bilanci pěti výher a dvou porážek mluví i faktor domácího prostředí.

Naopak hostující SK Tichá se bude snažit využít role níže postaveného v tabulce a zaskočit domácí na jejich hřišti. Hosté, kteří se aktuálně nacházejí na čtvrtém místě v tabulce mohou stavět na aktuální formě, kdy si z posledních tří utkání připsali 9 bodů za tři výhry se skóre 9:2. I proto dělí oba týmy v tabulce pouze dva body. Bude tedy napínavé sledovat, zda domácí potvrdí roli favorita a upevní si svou pozici nebo SK Tichá využije příležitosti a předskočí FC Kozlovice. 

Regionální fotbal na Moravě s projektem Náš fotbal živě je vždy zárukou příjemně stráveného dopoledne. Jako již tradičně se budou moci návštěvníci utkání těšit na bohatý doprovodný program včetně fanzony, DJ a soutěží, a to všechno za přítomnosti kamer České televize a účasti známých osobností například bývalých hráčů Baníku Ostrava Adama Varadiho, Václava Svěrkoše a Martina Lukeše. Příjemným zpestřením utkání je i fakt, že se v obci bude konat již tradiční Kozlovická pouť.

Přímý přenos utkání Náš fotbal živě mezi FC Kozlovice a SK Tichá včetně předzápasového programu s komentátory České televize na programu ČT sport startuje v sobotu 30. září od 10:45 na stanici ČT sport.

Zdroj: www.fotbal.cz


Aktuální články

Výkonný výbor přijal novelizaci sazebníku Řádu rozhodčích a delegátů

V návaznosti na usnesení Valné hromady FAČR týkající se rozdělení členských příspěvků přijal Výkonný výbor FAČR dne 17. 7. 2024...

NAPSALI O NÁS | Nový ročník MOL Cupu odstartují současně dvě sobotní utkání

Nová sezóna je tady! Už tento víkend se odehrají úvodní zápasy 1. předkola letošního MOL Cupu. Nový ročník odstartují současně dvě...

Klub: Poděkování Pekárně Tichá

Touto cestou děkujeme PEKÁRNĚ TICHÁ za sponzorskou pomoc při nátěru zábradlí a konstrukcí branek v našem areálu.