SK Tichá | | Muži

Organizační informace před derby

V sobotu 30. září 2023 nás čeká v 9. kole ČPP I.A třídy sk.B derby proti Kozlovicím, tentokrát v rámci projektu Náš fotbal před kamerami České televize. Pro ty, kteří vyrazí v sobotu do Kozlovic, přinášíme několik důležitých informací.

  • DOPRAVA
V den utkání NEBUDE možné parkování v okolí stadiónu ani v jeho přilehlém okolí, a to nejen kvůli fotbalového utkání, ale také z důvodu Krmáše, který se tento víkend v Kozlovicích koná. Podrobné informace k parkování naleznete ZDE.

  • AUTOBUS
Výkonný výbor SK Tichá zařídil pro své příznivce dopravu autobusem společně s hráči. Odjezd z Frenštátu p.R. (ČS FrenOil - 9:15 hod.), z Tiché (střed obce - 9:30 hod.)

  • VSTUP DO AREÁLU
Vstupné na utkání stanovil domácí klub na 50 Kč. Z důvodu velkého zájmu fanoušků, doporučujeme všem, aby se na utkání dostavili s dostatečným časovým předstihem! Do areálu nebude umožněn vstup s elektrokoly ani s klasickými koly. Diváci se do areálu dostanou "pouze" hlavním vstupem.

  • STADION
Mapa ZDE.

  • FAN ZÓNA
Společnost Fortuna, jako jeden z hlavních partnerů přenosu si připravila pro všechny fanoušky i ty nejmenší pestrý zábavný program, který startuje v 10:20 hodin. Pro všechny příchozí budou kromě fotbalu připravené také nejrůznější fotbalové atrakce, aj.

  • ČESKÁ TELEVIZE
Televizní diváci si opět užijí plnohodnotný přenos s reportéry (TV studio, video medailonky, rozhovory). Přenos začíná v 10:45 hodin na programu ČT Sport.

  • HARMONOGRAM UTKÁNÍ
09:30 hod. Otevření pokladen areálu
10:20 hod. Zahájení FORTUNA FANS ZÓNY pro dospělé i děti
10:50 hod. Slavnostní nástup s hosteskami Fortuna a dětmi
10:55 hod. Slavnostní předání oceněným
10:59 hod. Slavnostní výkop
11:00 hod. Výkop utkání
11:45 hod. Přestávka - poločasová soutěž pro děti

12:45 hod. TV Hráč utkání

13:00 hod. Tisková konference (kapitáni, trenéři, ambasadoři, komentátoři ČT)

  • POZVÁNKA
Věříme, že si tento fotbalový zážitek nenechají ujít nejen příznivci Kozlovic a Tiché, ale také fanoušci z širokého okolí a přijdou fandit v hojném počtu.


Aktuální články

Semifinále poháru proti Studénce v březnu

Ve hře jsou již poslední čtyři týmy, semifinále a následné finále se odehraje v jarní části sezóny 2023/2024. Pohár Okresního...

Hráči přípravky odstartovali zimní přípravu

Přípravka odstartovala první prosincový víkend zimní přípravu, ve které ji čeká stejně jako v loňském roce Zimní liga mládeže OFS...

#HIGHLIGHT: Sestřihy podzimních zápasů

Sezóna 2023/2024. Sestřihy gólů z podzimních zápasů ČPP I.A třídy sk.B.