SK Tichá | | Muži | Preview k zápasu

Preview: TJ Dobratice – SK Tichá (sobota, 14:30)

Před zápasem. 12. kolo ČPP I.A třídy sk. B.

Tichá se ve 12. kole ČPP I.A třídy sk.B představí v Dobraticích. Přidají žlutomodří další bodový zisk ze soupeřova hřiště? Hraje se v sobotu od 14:30.

SOUPEŘ

Dobratice se nacházejí se ziskem čtrnácti bodů na osmé příčce, s dvoubodovou ztrátou na šestou Tichou. Podzim zahájili svěřenci Mariána Korabíka čtyřmi remízami v řadě. První tříbodový zisk si hráči Dobratic připsali doma proti Baníku Albrechtice (3:0) v 6. kole. V posledních třech zápasech padl na soupeře menší útlum. Po remíze v Jablunkově (1:1), prohrály Dobratice doma s Horní Suchou (0:5) a minulý víkend v Kozlovicích (2:1). Nejlepšími střelci týmu soupeře jsou Tadeáš Papík (5) a Michal Chlebek (4).

TICHÁ

Nejvyšší vítězství v I.A třídě si připsali hráči Tiché v domácím zápase proti Petrovicím. Utkání skončilo výsledkem 11:1. Potřebovali jsme po dvou porážkách nejen znovu vyhrát, ale taky vylepšit produktivitu. Že ale budeme přepisovat klubovou historii, je tak trochu nad plán. Jedenáct vstřelených branek a desetigólový rozdíl, to je statistický výčet krmášového utkání. Vítězství je samozřejmě zásluhou celého týmu, hráčům děkuji za předvedený výkon. Věřím, že do posledních tří těžkých zápasů to bude pro nás potřebná vzpruha," hodnotil utkání trenér Daniel Kula.

DIVÁCI

Předposlední venkovní utkání v tomto roce. V obou loňských vzájemných duelech zvítězili hráči Tiché. 
12. kolo I. A třídy sk. B nabídne zajímavé utkání, ve kterém půjde oběma celkům o důležité body.


12. kolo ČPP I.A třídy sk. B

Dobratice (8.místo, 14 bodů) – Tichá (6. místo, 16 bodů)

Sobota 14:30, Stadion TJ Dobratice

Rozhodčí: Seidler René 
– Měkýš Adam, Gajdušek RenéPOSLEDNÍ VZÁJEMNÉ UTKÁNÍ (6. května 2023)

Tichá – Dobratice 3:1 (0:0)

Branky: 59. Fajčák Daniel, 61. Fajčák Daniel, 90. Bartoš Patrik – 90. Mandičak Jan (pen.). Žluté karty: Mandičák, Pařenica. Rozhodčí: Petroš Radim – Podracký Pavel, Bartek Libor. Diváci: 95.

Tichá: Pikulík – Tuček, Kudýn, Balcárek, Kocián T. – Svoboda, Kocián D. (83. Bartoš), Fajčák – Švrček R. (53. Tománek), Švrček O. (77. Čuport), Kunčík

Dobratice: Bocek – Kohut (76. Březina), Mitrenga, Causidis, Skotnica – Somr, Bařina (70. Pařenica), Šimeček, Kantor – Menšík, Mandičák