SK Tichá | | Muži

NAPSALI O NÁS | TN.cz

V sobotu byl během utkání 1. A třídy k vidění velmi neobvyklý gól, kdy se brankář SK Tichá Miroslav Srněnský prosadil přímo z výkopu. Jeho rival v brance Kopřivnice byl sice připraven na místě, ale celou situaci podcenil, a tak se míč zastavil až v síti. Domácí i díky této trefě vyhráli 3:2.

Nejlepší fotbalové ligy na celém světě se sice nyní nehrají, protože probíhá reprezentační přestávka, ale nižší soutěže směle frčí dál. Nejinak tomu je i v případě 1. A třídy, kde se v podhůří Beskyd utkaly týmy SK Tichá a Kopřivnice.

Ve 48. minutě poslal domácí do vedení Kocián. V 74. minutě se SK Tichá dostala do vedení o dvě branky, a to z velmi neobvyklé situace. Brankář Srněnský vykopl míč z ruky přes celé hřiště až ke gólmanovi hostí Morysovi. Ten se sice stačil vrátit včas zpět do své svatyně, ale balón před ním nečekaně vyskočil, a tak nestačil zareagovat. Svoji roli možná sehrálo i sluníčko.

​Kopřivnici se sice podařilo o pět minut později snížit zásluhou Sochy, ale dvoubrankové vedení vrátil Tiché Kunčík. Hosté dokázali už jen snížit na 2:3 díky gólu Janši. Po výhře se SK Tichá v tabulce posunula na osmé místo. Kopřivnice je po pěti odehraných zápasech třetí.