Bojovnost přinesla tři body: Smilovice – Tichá 1:2

Csikán – Kohut, Klimas, Borgosz, Žebrok – Kisza, Rusz, Cieslar (70. Lipowczan), Firla (61. Bujok) – Stroka, Vlachovič (81. Dytko)

Pikulík – Tuček, Kudýn, Balcárek, Kocián T. – Kocián D. Fajčák, Svoboda (90. Holub) – Tománek (90. Bartoš), Švrček O. (88. Čuport), Švrček R. (62. Kunčík)

Branky: 50. Vlachovič Martin  38. Fajčák Daniel, 78. Kunčík Lukáš

Žluté karty: Borgosz, Rusz  Fajčák, Svoboda, Balcárek, Čuport

Rozhodčí: Pasterčák Jozef  Banot Vojtěch, Jurygáček René.

Diváci: 80

Stadion: Sportcentrum Smilovice

Komentář

Dvěma góly Tichá zúročila svou bojovnost ve Smilovicích a připsala si třetí venkovní vítězství v sezóně. Po trefách Daniela Fajčáka a Lukáše Kunčíka porazila Smilovice 2:1.

Ohlasy

SK Tichá:

DANIEL KULA: "Stejně jako na podzim vyhrál vyrovnaný zápas šťastnější a tím jsme byli dnes my. V prvním poločase jsme tahali za kratší konec a nebýt výborných reflexů Pikulíka, mohli jsme brzy ztrácet. Přesto jsme do kabin šli s vedením, kdy závar po standartce krásně proměnil Fajčák. V poločase jsme si museli spoustu situací vysvětlit a věděli jsme, že na výhru musíme i přes vedení přidat. Bohužel, soupeř odpověděl rovněž po standartce a několikerým zakončení už ve 49. minutě. Inkasovaná branka na nás neměla negativní dopad. Zvýšili jsme aktivitu a střídající Kunčík parádně trefil vítězný gól a myslím, že nakonec jsme si ty tři body zasloužili."

Velké finále: Tichá vyzve Jeseník n.O.

Po dvou letech si Tichá znovu zahraje přímý zápas o nejcennější trofej novojičínského kraje. Svěřenci Daniela Kuly se ve finále...