Tichavjané nadělovali: Tichá - Baník Albrechtice 8:3

SK Tichá:

Pikulík – Kocián T., Kudýn, Balcárek, Tuček – Kocián D., Svoboda (56. Kunčík), Fajčák – Tománek (65. Kaša), Švrček O. (85. Bartoš), Švrček R. (83. Čuport)

FK Baník Albrechtice:

Křístek – Zielonka (37. Porembski), Šimák (83. Schneider), Vágner, Kociolek – Piecha (85. Cyž), Žyla M., Žyla D., Izaiáš – Chumchal (83. Hruška), Přeček

Branky: 14. Švrček Radim, 16. Tománek Martin, 24. Švrček Ondřej, 30. Kocián Dominik, 55. Švrček Ondřej, 60. Tománek Martin (pen.), 64. Švrček Radim, 84. Kunčík Lukáš  43. Vagner Lukáš, 44. Chumchal Antonín, 69. Žyla Marcin

Žluté karty: Čuport

Červené karty: Přeček

Rozhodčí: Kyselý Jiří  Hrňa Petr, Hrdina Lukáš

Diváci: 175

Stadion: Tichá

Komentář

Tichá ukázala na domácím hřišti sílu a soupeři nastřílela osm branek. Tentokrát brala všechny tři body a to naprosto po zásluze. Baníku nastřílela osm gólů, takže po utkání platil nečekaně jednoznačný výsledek Tichá - Baník Albrechtice 8:3! Domácí se prosadili v každém poločase čtyřikrát.

Ohlasy

SK Tichá:

DANIEL KULA: "Rozhodl přístup. Mi se hodně ulevilo, že se kvůli počasí nebude odkládat, protože jsem celý týden v kabině cítil atmosféru, která předurčovala to, co jsme dnes viděli na hřišti. Jestli nám pomohly ty události posledních dnů, nebo oživení kabiny Radimem a Petrem nevím, ale hráči přidali k té poctivosti úvodních kol ještě kvalitu do ofenzívy, na což jsem před zápasem kladl velký důraz. No a zrodil se výsledek i díky vysoké produktivitě, k radosti všech domácích. Navázat na to musíme už příští týden. Pokud si udržíme to, co nás na jaře zdobí a nepřijedeme po dnešním výsledku s "rypáčkama nahoře", tak věřím, že konečně zabereme i venku. Poraženým Albrechticím přeji, ať už v dalším kole se Stonavou navážou na vítěznou vlnu, kterou jsme jim přerušili a udělají tu soutěž dramatickou až do konce."

ROBERT TAUSSIG: "Dnešní zápas u nováčka soutěže jsme totálně prospali. Už od úvodu zápasů jsme tahali za kratší konec. Výkon byl mdlý bez důrazu a bojovností. Domácím vyšel úvod a po třiceti minutách vedli 4:0 a zahazovali další vyložené šance. My jsme se vzchopili na konci poločasu a dvěma slepenymi góly snížili. Do druhé půle jsme vstoupili s odhodláním výsledek otočit. Měli jsme pár závaru a šanci, ale pak přišel pátý gól z čistého nebe a bylo rozhodnuto. Kupili jsme triviální chyby. Soupeři praktický góly nabízeli na zlatém podnosu. Náš zmar dovršili další góly a červená karta! Soupeři vyšlo na co sáhl, pomalu každá střela skončila v sítí. Ale svým výkonem si za vítězstvím šel. My jsme byli mdlý bez šťávy a nápadů, a potupný debakl jsme si vypili do dna. Jsem strašně zklamaný! Za dnešní výkon si nikdo na večeři nezaslouží ani párek v rohlíku."

Rozhodl jediný gól: Albrechtice – Tichá 1:0

Výsledkový servis mládeže (11. 4. - 14. 4.)

Víkendové výsledky zápasů SK Tichá.

Utkání mladšího dorostu ODLOŽENO!

Nedělní domácí utkání mladších dorostenců je na žádost soupeře ODLOŽENO. Náhradní termín byl nově stanoven na středu 1. května...