Na vyrovnání nedosáhli: Libhošť – Tichá 2:1

Dubec – Symerský, Vavřík (68. Polášek), Sobotík (74. Hradečský), Smolarčík – Melčák, Bartoň, Čapka, Hajník (90. Skalík) – Veletr, Turský

Srněnský – Balcárek, Kudýn, Sládeček – Kocián T. Fajčák, Svoboda, Kocián D., Kunčík – Bajer, Tománek (35. Skoupil, 86. Fojtík)

Branky: 9. Smolarčík Jan, 48. Melčák Zbyněk  69. Kocián Dominik

Žluté karty: Symerský, Vavřík, Smolarčík, Čapka  Svoboda

Rozhodčí: Hrdina Lukáš  Hrňa Petr, Kyselý Jiří. Delegát: Urbanec Ing. Ludvík.

Diváci: 120

Stadion: Libhošť

Komentář

Tichá nebodovala ani ve třetím zápase v řade. Navzdory bojovnému výkonu, který na hřišti Libhoště podala. Po dvou zaváháních vzadu prohrávali Tichavjané 2:0, ve druhé půli snížili a pomýšleli na vyrovnání, ovšem druhou branku se svěřencům Daniela Kuly již vstřelit nepodařilo.

Ohlasy

FC Libhošť:

LUDĚK ODSTRČILÍK (FC Libhošť): "I když v úvodu byl soupeř aktivnější, podařilo se nám brzy dát branku. Smolarčík uplatnil svůj důraz, po chybě soupeře v obraně, kdy přetlačil obránce a tváří v tvář brankáři se nemýlil. Hosty jsme pak k ničemu vážnějšímu v první půli nepustili. Na začátku druhého poločasu se z trestného kopu prosadil Melčák. Pak se hra přelévala ze strany na stranu a v několika případech podrželi oba brankáři. Hosté se pokoušeli s výsledkem něco udělat a dvacet minut před koncem snížili brankou Kociána na rozdíl jedné branky. Vážnější šanci měli i v úplném konci zápasu, kdy z malého vápna naší branku přestřelili, anebo nás podržel brankář Dubec. Jsou to důležité tři body do dalších dvou podzimních bojů. Naše vítězná série tak pokračuje. Herně to není úplně špatné, ale chybí nám lehkost z úvodních dvou utkání podzimu. Je fajn, že jsme více na míči než naši soupeři, ale zápasy se hrají na góly a těch v posledních utkáních dáváme málo."

SK Tichá:

DANIEL KULA (SK Tichá): "Třetí porážka v řadě, ale musím hráče povzbudit, protože není prohra jako prohra. Dnes jsme bojovali, a i když ne každý se potkal s nejlepší formou, tak jsme v mnoha činnostech soupeře přehrávali. Snad kromě kombinování, kde nedělali domácí tolik chyb. Vytvořili jsme si spoustu standartních situací, výrazně více zakončení, v defenzívě dvě chyby, bohužel obě potrestány. Myslím, že z celkového pohledu velmi nadprůměrné utkání k čemuž přispěly oba týmy. My jsme si minimálně bod zasloužili, tak snad nás to nabudí na zbývající dvě kola."