Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První příprava: Valašská Bystřice - Tichá 1:1

22.07.2022 | SK Tichá

Letní příprava 2022.

Příprava | Pátek 22.07.2022, 18:00 | Valašská Bystřice
 

TJ Valašská Bystřice - SK Tichá

1:1

1:1

Branky: 9. Vašek (pen.)  7. Janáč T.

Sestava Tiché: Pikulík – Kocián T., Sládeček, Kudýn, Čuport – Fajčák, Kunčík, Svoboda Š. – Tománek M., Janáč T., Švrček O.

Střídali: Šenkeřík, Vrána, Bajer

Diváci: 115

Komentář
 
 
 

Mnoho šancí, málo gólů. Tichá v první přípravě remizovala s Valašskou Bystřicí 1:1. Zápas ve velkém vedru nabídl hned několik gólových příležitostí, ale jen dva góly. 

 
 
 
Ohlasy

LUKÁŠ KARAFIÁT (TJ Valašská Bystřice): "Zápas před dobrou diváckou kulisou začal zostra. Vedli jsme po proměněné penaltě Martinem Vaškem. Tento náš odchovanec se k nám vrací z divizního Valašského Meziříčí a počítám s ním jako s velkou posilou do záložní řady, kam chceme zařadit po návratu z rožnovského dorostu také Radka Machýčka. Soupeř měl hlavně v prvním poločase dost šancí – Martin Majer opět prokázal v brance své letité nesporné kvality. My jsme měli ve druhém poločase velmi dobrou pasáž, kdy jsme si vypracovali také tři velké brankové příležitosti."

 
 

DANIEL KULA (SK Tichá): "Náš výkon odpovídal fázi přípravy a počtu nových hráčů v sestavě, nebo naopak vynucených absencí. Hrálo se sice ve vedru, ale na výborném povrchu. Soupeř odpovídající úrovně na první zápas, snad jsme měli být jen produktivnější z pohledu výsledku. Co se týče hry, tak musíme zlepšit takřka všechno."

Utkání
Muži | Sobota 24.09.2022, 15:30
8. kolo
1:2
Dobratice - SK Tichá
 
Muži | Sobota 01.10.2022, 15:00
9. kolo
VS.
SK Tichá - Bystřice
 
NOVÉ DRESY
 
© SK Tichá & eSports.cz s.r.o. Informace o autorských právech
RSS
Počet návštěv: 104166 | Posledních 7 dnů: 891