Příprava, pátek 22.07.2022, 18:00

TJ Valašská BystřiceSK Tichá

1:1 (1:1)
SK Tichá | | Muži

První příprava: Valašská Bystřice - Tichá 1:1

Letní příprava 2022.

Branky: 9. Vašek (pen.)  7. Janáč T.

Sestava Tiché: Pikulík – Kocián T., Sládeček, Kudýn, Čuport – Fajčák, Kunčík, Svoboda Š. – Tománek M., Janáč T., Švrček O.

Střídali: Šenkeřík, Vrána, Bajer

Diváci: 115

Stadion: Valašská Bystřice

Komentář

Mnoho šancí, málo gólů. Tichá v první přípravě remizovala s Valašskou Bystřicí 1:1. Zápas ve velkém vedru nabídl hned několik gólových příležitostí, ale jen dva góly. 

Ohlasy

TJ Valašská Bystřice:

LUKÁŠ KARAFIÁT (TJ Valašská Bystřice): "Zápas před dobrou diváckou kulisou začal zostra. Vedli jsme po proměněné penaltě Martinem Vaškem. Tento náš odchovanec se k nám vrací z divizního Valašského Meziříčí a počítám s ním jako s velkou posilou do záložní řady, kam chceme zařadit po návratu z rožnovského dorostu také Radka Machýčka. Soupeř měl hlavně v prvním poločase dost šancí – Martin Majer opět prokázal v brance své letité nesporné kvality. My jsme měli ve druhém poločase velmi dobrou pasáž, kdy jsme si vypracovali také tři velké brankové příležitosti."

SK Tichá:

DANIEL KULA (SK Tichá): "Náš výkon odpovídal fázi přípravy a počtu nových hráčů v sestavě, nebo naopak vynucených absencí. Hrálo se sice ve vedru, ale na výborném povrchu. Soupeř odpovídající úrovně na první zápas, snad jsme měli být jen produktivnější z pohledu výsledku. Co se týče hry, tak musíme zlepšit takřka všechno."

Aktuální články

#SPOLECNEPISEMEHISTORII

Obracíme se na Vás s výzvou o zapojení se do této akce. Cílem je oslovit co nejširší spektrum lidí jakýmkoliv způsobem spojených s...

NAPSALI O NÁS | Tomáš Kudýn: V kabině panuje skvělá nálada a na hřišti nechá každý z nás maximum

Hráčem 25. kola ČPP I.A třídy sk. B se stal Tomáš Kudýn. Redakce www.fotbalunas.cz jej také vyzpovídala v rozhovoru.

Preview: Spartak Jablunkov – SK Tichá (sobota, 17:00)

Před zápasem. 26.kolo ČPP I.A třídy sk.B.