SK Tichá | | Tiskové zprávy

NOVÁ IDENTITA: Sportovní klub Tichá mění logo

Nadcházející jarní část soutěžního ročníku 2023/24 bude pro žlutomodrý fotbalový klub po dlouhých letech jiná. Hráči budou nastupovat do svých zápasů s novým logem na srdci. Hlavním symbolem se stala uprostřed vyrůstající žlutá berle sv. Mikuláše, která je zároveň i nedílnou součásti znaku a dominantou obce Tichá.

Nové logo, nový náboj, nové výzvy. Věříme, že každá změna v životě otevírá novou cestu. Proto jsme se rozhodli být odvážní a nabrat nový směr. Ctíme víc než osmdesátiletou tradici našeho klubu, a proto se nemůžeme v novém logu jen tak zříct některých prvků, které odkazují k minulosti.

Uvědomujeme si, jak citlivou záležitostí, proměna loga, je. V novém logu jsme se snažili ctít naše fanoušky – naši fotbalovou tradici. Nebyla to jednoduchá cesta. Ale je to naše nová cesta!

Logo i nadále stojí na kombinaci ŽLUTÉ a MODRÉ barvy, které patří neodmyslitelně k našemu klubu. Naší snahou bylo logo zmodernizovat, očistit, zjednodušit a zároveň mu vdechnout novou tvář, náboj.

Autorem loga je grafik Lukáš Chlebovský, který detaily ladil a konzultoval s vedením našeho klubu, které jej finálně schválilo.

Od startu jarní sezóny 2023/24 by mělo být nové logo nedílnou součástí všech komunikačních platforem – prim by mělo hrát v klubové komunikaci, na webu, v médiích atd. Nový symbol se navíc promítne i v našem merchi na oslavách 80ti let založení klubu.

Nové logo ke stažení ZDE.Aktuální články

Výkonný výbor přijal novelizaci sazebníku Řádu rozhodčích a delegátů

V návaznosti na usnesení Valné hromady FAČR týkající se rozdělení členských příspěvků přijal Výkonný výbor FAČR dne 17. 7. 2024...

NAPSALI O NÁS | Nový ročník MOL Cupu odstartují současně dvě sobotní utkání

Nová sezóna je tady! Už tento víkend se odehrají úvodní zápasy 1. předkola letošního MOL Cupu. Nový ročník odstartují současně dvě...

Klub: Poděkování Pekárně Tichá

Touto cestou děkujeme PEKÁRNĚ TICHÁ za sponzorskou pomoc při nátěru zábradlí a konstrukcí branek v našem areálu.