SK Tichá | | Tiskové zprávy

NOVÁ IDENTITA: Sportovní klub Tichá mění logo

Nadcházející jarní část soutěžního ročníku 2023/24 bude pro žlutomodrý fotbalový klub po dlouhých letech jiná. Hráči budou nastupovat do svých zápasů s novým logem na srdci. Hlavním symbolem se stala uprostřed vyrůstající žlutá berle sv. Mikuláše, která je zároveň i nedílnou součásti znaku a dominantou obce Tichá.

Nové logo, nový náboj, nové výzvy. Věříme, že každá změna v životě otevírá novou cestu. Proto jsme se rozhodli být odvážní a nabrat nový směr. Ctíme víc než osmdesátiletou tradici našeho klubu, a proto se nemůžeme v novém logu jen tak zříct některých prvků, které odkazují k minulosti.

Uvědomujeme si, jak citlivou záležitostí, proměna loga, je. V novém logu jsme se snažili ctít naše fanoušky – naši fotbalovou tradici. Nebyla to jednoduchá cesta. Ale je to naše nová cesta!

Logo i nadále stojí na kombinaci ŽLUTÉ a MODRÉ barvy, které patří neodmyslitelně k našemu klubu. Naší snahou bylo logo zmodernizovat, očistit, zjednodušit a zároveň mu vdechnout novou tvář, náboj.

Autorem loga je grafik Lukáš Chlebovský, který detaily ladil a konzultoval s vedením našeho klubu, které jej finálně schválilo.

Od startu jarní sezóny 2023/24 by mělo být nové logo nedílnou součástí všech komunikačních platforem – prim by mělo hrát v klubové komunikaci, na webu, v médiích atd. Nový symbol se navíc promítne i v našem merchi na oslavách 80ti let založení klubu.

Nové logo ke stažení ZDE.Aktuální články

Preview: Baník Albrechtice – SK Tichá (neděle, 16:00)

Před zápasem. 17.kolo ČPP I.A třídy sk B.

Seminář pro rodiče fotbalistů a fotbalistek

Již několikátý rok po sobě fotbalová asociace ČR vzdělává pod vedením lektorů FAČR hráče, ale i rodiče. V průběhu března a dubna...

NSA vyzvala kluby žádající v dotační výzvě Můj klub 2024

Národní sportovní agentura (NSA) zveřejnila Výzvu 18/2023 - Můj klub 2024, č. j.: NSA-0058/2020/A/211. Součástí procesu žádosti v rámci...