SK Tichá | | Muži

Důležité body: Tichá – Lískovec 1:0

CANIS I.B třída sk. D, 16.kolo.

SK Tichá:

Pikulík – Vrána (63. Kocián R.), Kocián T., Sládeček, Závodný – Fajčák, Kocián D., Svoboda – Tománek M. (89. Fojtík), Houšťava (90. Janáč L.), Švrček O.

FK Real Lískovec:

Bocián – Melár, Hrdlička, Poledník, Šostý – Žurovec, Cabák (62. Kaloč), Kubáň, Strouhal J. –
Vokoun, Pitucha (82. Strouhal T.)

Branky: 82. Kocián Dominik

Žluté karty:
 88. Tománek M.  81. Vokoun

Rozhodčí: Klečacký Marek
 Chýlek Martin, Galásek Michal. Delegát: Přeček Dušan.

Diváci: 105

Stadion: SK Tichá

Komentář

Důležité tři body pro Tichou! Vítězství se v dohrávce 16. kola CANIS I.B třídy sk.D nerodilo lehce. V úvodním poločase měli nejblíže ke vstřelení gólu hráči soupeře, ale největší příležitost Lískovce odvrátila defenzíva Tiché společně s dobře chytajícím Vlastimilem Pikulíkem. Ve druhé půli už se domácí dostávali mnohem více do šancí a poté, když se po standardní situaci v 82. minutě prosadil Dominik Kocián platilo: Tichá – Lískovec 1:0.

Ohlasy

SK Tichá:

DANIEL KULA (SK Tichá): "Před jarní části, jsem odpověděl na otázku naší připravenosti, tak, že můžeme být silní. Dnes jsme tyhle slova podložili. Podobné zápasy jsme na podzim ke třem bodům nedokázali dovést, viz. utkání se Starým Jičínem a Jeseníkem n.O. Dnes, ačkoliv jsme si ten zápas udělali sami hodně těžkým, ano. Důležité tři body, které se zúročí nejspíše až v dalším průběhu jara. Hráčům dnes děkuji za odhodlání. Čeká je desetidenní herní pauza a já bych jim popřál, aby zůstali nohama na zemi, udrželi hlavu mezi rameny, a hlavně vzali za své, že pro celkový týmový úspěch je třeba upozadit vlastní ego, před tím týmovým. Všem v klubu a také fanouškům hezké svátky a příští sobotu nás podpořte ve Vlčovicích!"

RADEK ŠMÍD (Real Lískovec): "Víme moc dodře, o co se hraje. Naše předvedená hra v posledních utkáních není vůbec špatná, ale bohužel nemáme ani bod. Doplácíme hlavně na jednoduché inkasované branky, které vyplývají po našich individuálních chybách. Naopak v každém zápase máme mnoho šancí ke vstřelení gólů, bohužel proměňování i těch největších tutovek je žalostné. Za to musíme být k sobě kritičtí, nejde se jen chválit, že to nebylo vůbec špatné. V přípravných utkáních to byla jedna branka za druhou, a teď je to nějaká křeč. Musíme hrát dále se stejnou energií a určitě to tam spadne a budeme zpět na naší vlně."