Generálka na jaro: Klimkovice – Tichá 3:2

Branky Tiché:  48.,63. a 86. domácí  33. Svoboda Štěpán, 41. Kocián Dominik

Sestava Tiché: Pikulík – Kocián T., Balcárek, Sládeček, Vrána – Kocián D., Fajčák, Svoboda – Skoupil, Tománek M., Kocián R.

Průběžně střídali: Závodný Jakub, Hoffmann Radoslav

Diváci:
10

Stadion: UT Bílovec

Komentář

Dva rozdílné poločasy nabídla generálka Tiché proti Klimkovicím. V první půli vstřelili tichavjané dva góly, ve druhém Klimkovice tři, takže na konci utkání platilo: Klimkovice – Tichá 3:2.

Ohlasy

TJ Klimkovice:

DANIEL KULA (SK Tichá): "Těžko dnes zhodnotit zápas jako celek. První poločas měl z naší strany už parametry mistrovského utkání. Byl to koncentrovaný výkon plný pohybu, nasazení a kombinace. Vázla trochu jen koncovka, ale i tohle jsme nakonec zvládli a vstřelili dvě branky. Za tuhle část chválím tým jako celek. Na začátku druhé půle jsme dovolili soupeři trochu lacině skórovat a když nám po chvíli zranil soupeř Skoupila, jako by nás to ochromilo. To, co nás zdobilo v první půli bylo pryč. Vyklidili jsme střed pole, soupeř začal sázet na brejky, kdežto naše slibné akce končily již v předfinální, nebo finální fázi. Přesto jestli bych měl něco vytknout je to, že jsme nedokázali reagovat na jednoduchý styl hry soupeře a ztratili jsme kontrolu nad zápasem. Ve druhém poločase už rovněž nemůžu dost dobře hodnotit týmový výkon, protože se projevily hodně individuální rozdíly. Je to za námi, je třeba upínat mysl už k příštím zápasům, protože hned zkraje nás čekají klíčová utkání jarní části."

Aktuální články

Preview: FC Kopřivnice – SK Tichá (sobota, 16:30)

Před zápasem. 19.kolo ČPP I. A třídy sk. B.

Velké finále: Tichá vyzve Jeseník n.O.

Po dvou letech si Tichá znovu zahraje přímý zápas o nejcennější trofej novojičínského kraje. Svěřenci Daniela Kuly se ve finále...