Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
Příprava | Neděle 01.08.2021, 16:00 | SK Tichá
 

SK Tichá - FK Prostřední Bečva

1:1

0:0

Branky: 89. Kocián Tomáš – 60. Janíček

Sestava Tiché (1.poločas): Pikulík – Kocián R., Balcárek, Kocián T., Vrána (27.Závodný) – Janáč, Fajčák, Kocián D. – Tománek M., Švrček O., Svoboda

Sestava Tiché (2.poločas): Pikulík – Kocián T., Sládeček, Balcárek – Kocián R., Fajčák (77.Tománek M.), Hoffmann, Kocián D., Závodný (52.Vrána) – Svoboda (70.Janáč, 83.Svoboda), Tománek M. (70.Švrček O.)

Rozhodčí: Pustějovský

Diváci: 50

 
 
 
Ohlasy

PETR ZDARSA (SK Tichá): "Přípravné utkání, s herně velmi kvalitním soupeřem nám ukázalo, kde jsme silní a kde se můžeme ještě zlepšit. Dobře nám fungovala defenzíva a až na pár individuálních chyb, kdy se soupeř dostal do takových spíše pološancí, jsme jej do ničeho nepustili. Naopak musíme zapracovat v koncovce a důrazu ve vápně, protože tam se rozhodují zápasy. Myslím, že jsme předvedli dobrý kombinační výkon a máme na čem stavět."


DANIEL ŠULÁK (FK Prostřední Bečva): "Těšili jsme se na utkání, ale zase proti nám byly dovolené a zaměstnání. Chtěli jsme převést euforii z Valašskomeziříčské ligy. Nakonec je dobře, že jsme v závěru utkání zremizoval, protože je vždy lepší po generálce nebýt moc s nosy nahoře. V prvním poločase jsme měli více šancí. Bouřka oddálila druhý poločas, ve kterém převzal otěže zápasu soupeře. Přesto Janíček využil špatného postavení brankáře Tiché a přesně ho ze 40 metrů přeloboval. Nakonec jsme z posledního rohu inkasovali vyrovnávací branku."

 
 


Utkání
Muži | Neděle 26.09.2021, 15:30
9. kolo
5:2
FC Kozlovice - SK Tichá
 
Muži | Sobota 02.10.2021, 15:00
10. kolo
VS.
SK Tichá - FK St. Jičín
 
 
© SK Tichá & eSports.cz s.r.o. Informace o autorských právech
RSS
Počet návštěv: 64507 | Posledních 7 dnů: 941