Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

K další přípravě míří Tichá do Hrachovce

28.07.2022 | SK Tichá

Generálku před startem podzimní části soutěže odehraje Tichá na půdě účastníka I.A třídy. Utkání v Hrachovci začíná v 17:30.

Hrachovec vstoupil do nové sezóny 2022/23 minulou neděli pohárovým zápasem v Jaroslavicích. Utkání ale našemu soupeři nevyšlo rozhodně dle jeho představ. „Měli jsme dost absencí, ale to nás neomlouvá. Chtěli jsme jednoznačně postoupit. To se nepodařilo, a tak budeme hrát generálku proti Tiché, kterou jsme plánovali pro tým rezervy. Z vyřazení jsme hodně roztrpčení,“ sdělil po vypadnutí v prvním kole poháru asistent trenéra Dušan Janošek.

Tichá odehrála ve středu přípravný zápas s Rožnovem p.R. a hned v pátek absolvuje závěrečný test před pohárovým zápasem s Trojanovice I. Soupeřem bude SK Hrachovec, tým jenž v loňském ročníku do posledního kola usiloval o postup do Krajského přeboru. Máme za sebou dvě utkání, třetí a asi nejtěžší prověrka bude v Hrachovci, ale už teď mohu říct, že jsem spokojen s adaptací nových hráčů. Začíná fungovat i součinnost některých dvojic a uvidíme, zda se příchody podaří dotáhnout. Hráči mají chuť a už to začíná vytvářet zdravé konkurenční prostředí,“ hodnotil domácí přípravný zápas trenér Daniel Kula.


Přípravné utkání

SK Hrachovec (I.A třída, Zlínský kraj) – SK Tichá
Pátek 29.července, 17:30, Fotbalové hřiště SK Hrachovec

 
Utkání
Muži | Sobota 13.08.2022, 17:00
2. kolo
3:0
Horní Suchá - SK Tichá
 
Muži | Sobota 20.08.2022, 16:30
3. kolo
VS.
SK Tichá - Stonava
 
NOVÉ DRESY
 
© SK Tichá & eSports.cz s.r.o. Informace o autorských právech
RSS
Počet návštěv: 96746 | Posledních 7 dnů: 1751