Příprava, pátek 29.07.2022, 17:30

SK HrachovecSK Tichá

4:5 (1:1)
SK Tichá | | Muži

Vítězná generálka: Hrachovec – Tichá 4:5

Letní příprava 2022.

Branky: 1., 56., 58. a 76. domácí – 23. Houšťava, 47. Bajer, 52. Janáč, 68. Houšťava, 81. Kunčík

Sestava Tiché: Pikulík – 
Bajer, Kudýn, Balcárek, Čuport  Fajčák, Svoboda Š., Kunčík  Tománek, Janáč, Houšťava

Střídali:
 Sládeček, Bartoš

Diváci:
 90

Stadion: Hrachovec

Komentář

Tichá generálku před pohárovým zápasem zvládla. Utkání, které nabídlo spoustu šancí, nakonec přineslo devět branek a skončilo výsledkem 4:5. O góly Tiché se postarali Tomáš Janáč, Lukáš Bajer, Lukáš Kunčík a dvakrát se prosadil David Houšťava.

Ohlasy

SK Hrachovec:

DUŠAN JANOŠEK (SK Hrachovec): "Máme tady ze Lvova dva ukrajinské hráče, kteří by se u nás mohli na začátku sezóny rozehrát, než dostanou nabídku z vyšších soutěží. Dnes jsme narazili na soupeře, který měl kvalitu a musím uznat, že v poli nás přehrál. My jsme si sice vytvářeli šance a dávali góly, směrem dozadu to nešlo. Pořád ale hledáme složení kádru na novou sezónu. I v příštím týdnu v něm nastanou větší změny, jak směrem příchodů, kde máme v hledáčku kvalitního hráče z divize, tak směrem ven."

SK Tichá:

DANIEL KULA (SK Tichá): "Divoký a cenný výsledek s favorizovaným soupeřem. Jsem spokojen s plněním týmové strategie, drtivá většina našich hráčů měla v nohách 48 hodin staré utkání s Rožnovem, takže jsem nečekal, že budeme domácí trápit výbušností. Takticky jsme dobře vyplňovali klíčové prostory po ztrátách. Směrem dopředu to bylo opět o vysoké produktivitě i když ty góly byly zase jiné než ve středu. Ve druhé půli soupeř po našem gólovém odskočení začal přitahovat šrouby. Vytáhl jinou zbraň než v první půli, a to výborně zahrávané standardky, ze kterých se naštěstí prosadil jen dvakrát. V ostatních případech při nás stálo velké štěstí. Nespokojen jsem z množství individuálních chyb, opět rekordně brzy inkasujeme. Dnes i ze dvou rohů, tomuhle se už musíme vyvarovat. Vítězství, je pro tuto sestavu výborným výsledkem. Odehráli jsme to ve třinácti lidech, doma jsme nechali hned deset hráčů z různých důvodů, z nich minimálně čtveřice patří mezi opory týmu, takže hráči zaslouží za přístup velkou pochvalu."

Aktuální články

Výkonný výbor přijal novelizaci sazebníku Řádu rozhodčích a delegátů

V návaznosti na usnesení Valné hromady FAČR týkající se rozdělení členských příspěvků přijal Výkonný výbor FAČR dne 17. 7. 2024...

NAPSALI O NÁS | Nový ročník MOL Cupu odstartují současně dvě sobotní utkání

Nová sezóna je tady! Už tento víkend se odehrají úvodní zápasy 1. předkola letošního MOL Cupu. Nový ročník odstartují současně dvě...

Klub: Poděkování Pekárně Tichá

Touto cestou děkujeme PEKÁRNĚ TICHÁ za sponzorskou pomoc při nátěru zábradlí a konstrukcí branek v našem areálu.