Příprava, pátek 22.07.2022, 18:00

TJ Valašská BystřiceSK Tichá

1:1 (1:1)
SK Tichá | | Muži

První příprava: Valašská Bystřice - Tichá 1:1

Letní příprava 2022.

Branky: 9. Vašek (pen.)  7. Janáč T.

Sestava Tiché: Pikulík – Kocián T., Sládeček, Kudýn, Čuport – Fajčák, Kunčík, Svoboda Š. – Tománek M., Janáč T., Švrček O.

Střídali: Šenkeřík, Vrána, Bajer

Diváci: 115

Stadion: Valašská Bystřice

Komentář

Mnoho šancí, málo gólů. Tichá v první přípravě remizovala s Valašskou Bystřicí 1:1. Zápas ve velkém vedru nabídl hned několik gólových příležitostí, ale jen dva góly. 

Ohlasy

TJ Valašská Bystřice:

LUKÁŠ KARAFIÁT (TJ Valašská Bystřice): "Zápas před dobrou diváckou kulisou začal zostra. Vedli jsme po proměněné penaltě Martinem Vaškem. Tento náš odchovanec se k nám vrací z divizního Valašského Meziříčí a počítám s ním jako s velkou posilou do záložní řady, kam chceme zařadit po návratu z rožnovského dorostu také Radka Machýčka. Soupeř měl hlavně v prvním poločase dost šancí – Martin Majer opět prokázal v brance své letité nesporné kvality. My jsme měli ve druhém poločase velmi dobrou pasáž, kdy jsme si vypracovali také tři velké brankové příležitosti."

SK Tichá:

DANIEL KULA (SK Tichá): "Náš výkon odpovídal fázi přípravy a počtu nových hráčů v sestavě, nebo naopak vynucených absencí. Hrálo se sice ve vedru, ale na výborném povrchu. Soupeř odpovídající úrovně na první zápas, snad jsme měli být jen produktivnější z pohledu výsledku. Co se týče hry, tak musíme zlepšit takřka všechno."

Aktuální články

Výkonný výbor přijal novelizaci sazebníku Řádu rozhodčích a delegátů

V návaznosti na usnesení Valné hromady FAČR týkající se rozdělení členských příspěvků přijal Výkonný výbor FAČR dne 17. 7. 2024...

NAPSALI O NÁS | Nový ročník MOL Cupu odstartují současně dvě sobotní utkání

Nová sezóna je tady! Už tento víkend se odehrají úvodní zápasy 1. předkola letošního MOL Cupu. Nový ročník odstartují současně dvě...

Klub: Poděkování Pekárně Tichá

Touto cestou děkujeme PEKÁRNĚ TICHÁ za sponzorskou pomoc při nátěru zábradlí a konstrukcí branek v našem areálu.