FK ViganticeSK Tichá

5:1 (2:0)
SK Tichá | | Muži

Na Valašsku se nedařilo: Vigantice - Tichá 5:1

Produktivita Vigantic přinesla první porážku v zimní přípravě. Tichavjané nevyužili v úvodní dvacetiminutovce své šance, což je muselo postupem času hodně mrzet. Domácí hráči včele s Milanem Barošem naopak své příležitosti využili, a prosadili se hned pětkrát.

FK Vigantice:

Slovák - Žitník, Řepka, Macíček, Křižan - Jurajda, Vičan, Václavík, Siedlok - Zetocha, Baroš. Střídali: Pavlica, Řezáč

SK Tichá:

1. poločas: Lindovský - Hoblík, Kocián T., Kudýn, Švrček R. - Fajčák, Kunčík, Kocián D. - Tománek, Bajer, Bartoš

2. poločas: Srněnský - Kudýn, Sládeček, Švrček R. - Kocián T., Fajčák, Kocián D., Kunčík - Hoblík, Bajer (78.Lindovský), Tománek

Branky: 38. Baroš, 43. Jurajda, 54. Zetocha, 79. Macíček (pen), 84. Václavík - 47. Kocián Dominik (pen)

Rozhodčí: ...

Diváci: 65

Stadion: UT Vigantice

Ohlasy

PAVEL ŠTURALA: "Přežili jsme úvodní vichr Tiché a pak si vybudovali náskok. Narazili jsme na tým, který nás na začátku zaskočil nevídanou aktivitou. My jsme dělali chyby v rozehrávce a oni to mohli několikrát potrestat. Do 15. minuty měli čtyři vyložené gólovky, k tomu několikrát nastřelili brankovou konstrukci. My jsme se postupně dostali do hry, prosadili jsme se dvakrát v závěru prvního poločasu. Ve druhém poločase jsme si chtěli dát pozor, abychom zase nechybovali. Nastřelili jsme břevno, udělali jsme zase chybu obránce s brankářem v rozehrávce a Tichá snížila z penalty na 2:1. My jsme pak měli více šancí. Soupeř si vytvořil také množství šancí, ale branku netrefovali. Proměnili jsme v závěru své možnosti a vítězství jsme zaslouženě navýšili. Odehráli jsme dobré utkání."

SK Tichá:

DANIEL KULA: "Domácím předně děkuji za možnost konfrontace i s Milanem Barošem v sestavě a gratuluji jim k vítězství. Dostali jsme lekci z produktivity a to zejména v první půli, přestože jsme byli výrazně aktivnější. Skóre otevřel z první větší příležitosti právě Baroš. Do druhé půle jsme přešli narychlo na tříobráncový systém a bohužel nám někteří hráči vypadli z role. Beru to na sebe, bylo to takřka bez taktické přípravy. Utkání bylo i tak dlouho otevřené, opět jsme měli spousty příležitostí, ale naše hra byla už taková nevyvážená a domácí rozhodli třemi brankami až v závěru, góly do naší otevřené obrany. V té době asi byla cítit neúčast Balcárka a jeho rychlostních a defenzivních schopností. Bylo to zřejmě poslední přípravné utkání na umělé trávě, za týden bychom měli odehrát v Jakubčovicích duel na té přírodní, tak uvidíme, jak zvládneme tenhle přechod. Pokud bych měl zhodnotit ty dosavadní tři duely, tak je stále na čem pracovat, ale herní projev s porovnánín z loňské přípravy vyznívá lépe pro tu současnou. Negativem je zatím jen kritický podstav hráčského kádru."