Tichavjané rozhodli po pauze: Tichá – Bystřice 3:0

Pikulík – Kocián T., Balcárek, Sládeček (46. Kudýn), Bajer – Fajčák, Kocián D., Svoboda (87. Vrána) – Skoupil (46. Švrček R.), Janáč (64. Tománek), Kunčík (54. Švrček O.)

Krenželok – Martinčík Ivan, Opluštil, Králíček, Zoubek (82. Martinčík Marek) – Heczko, Rusz, Zabystrzan, Krátký – Staniek (46. Fober), Buryan

Branky: 27. Bajer Lukáš, 76. Švrček Ondřej, 89. Švrček Ondřej

Rozhodčí: Závodný Vít  Podracký Pavel, Machala Petr

Diváci: 40

Stadion: Tichá

Komentář

Tichá zvládla náročnou bitvu na těžkém terénu a v domácím prostřední prodloužila sérii výher. Bystřici porazila 3:0. O vítězství rozhodl gól Lukáše Bajere a dvě trefy Ondřeje Švrčka.

Ohlasy

SK Tichá:

DANIEL KULA (SK Tichá): "Vsadil jsem na vítěznou sestavu z Dobratic. Řekli jsme si, že musíme podat o dost lepší výkon než v předešlém domácím zápase. Bohužel někteří hráči si zřejmě vyložili důvěru po svém a proto jsme opět prohospodařili první poločas proti překvapivě pasivnímu soupeři. Ve druhém poločase hosté udělali změnu a už to byla jiná Bystřice. Hnali se do útoku, využívajíc svého rychlostně vybaveného hráče. My jsme na to bohužel nereagovali změnou v bránění a tak jsme si koledovali o inkasování až do konce zápasu. Dopředu jsme to, ale byli my, kdo si vypracoval více příležitostí a když se střelecky konečně chytil Ondra Švrček, dosáhli jsme tak cenné a zasloužené výhry proti zkušenému soupeři."