Zůstalo jen u šancí: Staré Město – Tichá 3:1

Uher – Papaj (76. Bakota), Vyvial, Baran, Forch – Kaňok, Hodula (46. Supik), Kaulinec (89. Tomančák), Šimek (46. Vojkovský) – Pavelka, Střalka (82. Mašlonka)

SK Tichá:

Pikulík – Kocián T., Balcárek, Kudýn, Vrána (58. Švrček R.) – Fajčák, Kunčík, Kocián D., – Tománek (76. Houšťava), Janáč (70. Svoboda), Bajer

Branky: 9. Kaulinec Lukáš, 48. Baran Tomáš, 52. Baran Tomáš - 17. Kunčík Lukáš

Žluté karty: Vyvial, Pavelka

Rozhodčí: Dytková Šárka - Gańczarczyk Tomáš, Ražný Jan. Delegát: Kubánek Ladislav.

Diváci: 297

Stadion: Staré Město

Komentář

Tichá nenavázala na vítězství nad Lučinou a ve Starém Městě prohrála 3:1. Přestože si v utkání vypracovala velké množství šancí, skórovala jen jednou, což na body nestačilo.

Ohlasy

JAN ŽIŽKA (SC Staré Město): "Do utkání jsme vstoupili velice dobře, měli jsme hned zkraje zápasu hodně brankových příležitostí, hráli jsme přímočaře a dařilo se nám v přechodové fázi. V 9. minutě jsme dokázali vstřelit branku, ta nás však spíše uspala a z nepochopitelných důvodů jsme přestali hrát. Soupeř si začal vytvářet brankové příležitosti, jednu dokázal proměnit, celkově jsme měli problém zachytávat soupeřové rychlé protiútoky. Poločas tak skončil remízou 1:1. V poločasové přestávce jsme museli klukům trošku domluvit a v sestavě jsme udělali dvě změny. Vstup do druhé poločasu se nám povedl, kdy jsme po dvou brankách Tomáše Barana vedli 3:1. Zbytek zápasu už jsme hru kontrolovali, soupeř si vytvořil jen jednu příležitost. Doma jsme tak zaslouženě vyhráli, chtěl bych poděkovat hráčům, hlavně za druhý poločas a samozřejmě cigimu za neuvěřitelnou podporu a všem fanouškům Starého Města, že se na nás chodí dívat v tak hojném počtu."

SK Tichá:

DANIEL KULA (SK Tichá): "Těžko se mi to hodnotí. Na jednu stranu náš zatím nejlepší venkovní zápas, na druhou stranu jsme zase platili daň za nemohoucnost, když totiž neproměníte vyložené šance a inkasujete z ne - šance, tak asi nelze vyhrát. Přitom do druhé půle jsme měli výborný vstup, za tři minuty jsme stihli vyhrát několik těžkých soubojů, dostat se do zakončení a poté inkasujeme přímo z rohu a domácím nasadíme křídla. Zbytečná porážka po individuálních chybách, ale je to týmový sport.. hráčům děkuji, určitě jsme předvedli koukatelný fotbal a soutěž je ještě dlouhá."

Velké finále: Tichá vyzve Jeseník n.O.

Po dvou letech si Tichá znovu zahraje přímý zápas o nejcennější trofej novojičínského kraje. Svěřenci Daniela Kuly se ve finále...