SK Tichá | | Muži

Vítězný vstup do letní přípravy: Staříč - Tichá 2:5

Hráči Tiché porazili Staříč.

První přípravný duel Tiché v nové sezóně skončil vítězstvím. Fotbalisté Tiché zvítězili ve Staříči 5:2.

Příprava | Neděle 18.07.2021, 10:00 | Staříč

FK Staříč-SK Tichá

2:5

0:2

Branky: 59. a 65. Berek – 12.Tománek Martin, 31.Švrček Ondřej, 79.Kocián Dominik, 86.Kocián Roman, 88.Janáč Tomáš

Sestava Staříče: Smetana – Jukl, Malý, Krpec, Kocián – Matula, Vandas, Musálek, Velička – Míček, Kaulinec
Střídali: Volný, Kolář, Király, Berek

Sestava Tiché (1.poločas): Pikulík – Kocián T., Sládeček, Balcárek – Vrána (23.Hoffmann), Janáč, Skoupil, Kocián D., Kocián R. – Tománek M., Švrček O.

Sestava Tiché (2.poločas): Pikulík – Vrána, Kocián T., Balcárek (75.Sládeček), Kocián R. – Janáč, Skoupil (70.Hoffmann), Kocián D. – Tománek M., Houšťava, Švrček O.

Rozhodčí: Petroš

Diváci: 60

OHLASY

DANIEL KULA: "Utkání splnilo účel. Vyzkoušeli jsme si dvě varianty složení obrany, ukázalo nám to i nedostatky, což je v této době určitě míň bolestné, než kdybychom tohle řešili v mistrovských utkáních. Dává nám to trochu času na jejich odstranění. Spokojenější jsem s produktivitou, k tomu jsme ještě přidali řadu povedených střeleckých pokusů a standartních situací. Zklamáním je pro mě neomluvená absence dvou naších hráčů, Fajčáka a Svobody, což nám nejen narušilo připravený taktický plán, ale opět ukázalo i na fakt, kterým je úzký kádr. Věřím, že nové vedení bude v tomto ohledu aktivní a brzy přivede nové hráče."

Aktuální články

Buďte s námi V REPRE! Nový díl s Ondřejem Čelůstkou a Tomášem Petráškem

Buďte s námi V REPRE! Česká reprezentace ve spolupráci se svým partnerem TCL přináší podcast, ve kterém vystupují exkluzivní hosté...