SK Tichá | | Muži

Tichá zná svůj zimní program

Start na začátku ledna, čtyři přípravné utkání, tak by se dal v kostce shrnout přípravný plán Tiché před jarní části sezóny.

Tichavjané se po delším volnu sejdou k zahájení zimního přípravného bloku v úterý 9. ledna. Bude to už naše třetí společná a samozřejmě bych si přál, aby se ta dřina klukům stejně jako v předchozích dvou jarních částech odměnila na výsledcích. V plánu máme čtyři přípravná utkání, myslím, že se zajímavými kluby. Do přípravy bychom rádi vzali více hráčů než momentálně máme, řekl v rozhovoru trenér Daniel Kula.

V zimním období odehrají žlutomodří čtyři přípravné utkání. Během měsíce února změří síly s Krásným Polem (KP), rezervou Valašského Meziříčí (I.A) a Vítkovic (I.B). V březnu je pak čeká generálka proti Kateřinicím (OP).


Program přípravných zápasů:

10. února: SK Tichá 
– TJ Krásné Pole (13:00, UT - Bílovec)

17. února: MFK Vítkovice "B" 
– SK Tichá (10:00, UT - Ostrava, Vista)

23. února: TJ Valašské Meziříčí "B" – SK Tichá (19:00, UT - Valašské Meziříčí)

2. března: SK Tichá – TJ Kateřinice (18:00, UT - Nový Jičín)

Aktuální články

Druhá zimní porážka: Valašské Meziříčí "B" - Tichá 4:3

Zimní příprava 2024.

Buďte s námi V REPRE! Lukáš Vácha a Alex Král hosty nového dílu podcastu

Buďte s námi V REPRE! Česká reprezentace ve spolupráci se svým partnerem TCL spustila před pár týdny podcast, ve kterém budou vystupovat...

Započal maraton valných hromad krajských fotbalových svazů

Po valných hromadách okresních fotbalových svazů, které se každoročně konají v souladu se stanovami FAČR v lednu a počátkem února,...