FK ViganticeSK Tichá

5:1 (2:0)
SK Tichá | | Muži

Na Valašsku se nedařilo: Vigantice - Tichá 5:1

Produktivita Vigantic přinesla první porážku v zimní přípravě. Tichavjané nevyužili v úvodní dvacetiminutovce své šance, což je muselo postupem času hodně mrzet. Domácí hráči včele s Milanem Barošem naopak své příležitosti využili, a prosadili se hned pětkrát.

FK Vigantice:

Slovák - Žitník, Řepka, Macíček, Křižan - Jurajda, Vičan, Václavík, Siedlok - Zetocha, Baroš. Střídali: Pavlica, Řezáč

SK Tichá:

1. poločas: Lindovský - Hoblík, Kocián T., Kudýn, Švrček R. - Fajčák, Kunčík, Kocián D. - Tománek, Bajer, Bartoš

2. poločas: Srněnský - Kudýn, Sládeček, Švrček R. - Kocián T., Fajčák, Kocián D., Kunčík - Hoblík, Bajer (78.Lindovský), Tománek

Branky: 38. Baroš, 43. Jurajda, 54. Zetocha, 79. Macíček (pen), 84. Václavík - 47. Kocián Dominik (pen)

Rozhodčí: ...

Diváci: 65

Stadion: UT Vigantice

Ohlasy

PAVEL ŠTURALA: "Přežili jsme úvodní vichr Tiché a pak si vybudovali náskok. Narazili jsme na tým, který nás na začátku zaskočil nevídanou aktivitou. My jsme dělali chyby v rozehrávce a oni to mohli několikrát potrestat. Do 15. minuty měli čtyři vyložené gólovky, k tomu několikrát nastřelili brankovou konstrukci. My jsme se postupně dostali do hry, prosadili jsme se dvakrát v závěru prvního poločasu. Ve druhém poločase jsme si chtěli dát pozor, abychom zase nechybovali. Nastřelili jsme břevno, udělali jsme zase chybu obránce s brankářem v rozehrávce a Tichá snížila z penalty na 2:1. My jsme pak měli více šancí. Soupeř si vytvořil také množství šancí, ale branku netrefovali. Proměnili jsme v závěru své možnosti a vítězství jsme zaslouženě navýšili. Odehráli jsme dobré utkání."

SK Tichá:

DANIEL KULA: "Domácím předně děkuji za možnost konfrontace i s Milanem Barošem v sestavě a gratuluji jim k vítězství. Dostali jsme lekci z produktivity a to zejména v první půli, přestože jsme byli výrazně aktivnější. Skóre otevřel z první větší příležitosti právě Baroš. Do druhé půle jsme přešli narychlo na tříobráncový systém a bohužel nám někteří hráči vypadli z role. Beru to na sebe, bylo to takřka bez taktické přípravy. Utkání bylo i tak dlouho otevřené, opět jsme měli spousty příležitostí, ale naše hra byla už taková nevyvážená a domácí rozhodli třemi brankami až v závěru, góly do naší otevřené obrany. V té době asi byla cítit neúčast Balcárka a jeho rychlostních a defenzivních schopností. Bylo to zřejmě poslední přípravné utkání na umělé trávě, za týden bychom měli odehrát v Jakubčovicích duel na té přírodní, tak uvidíme, jak zvládneme tenhle přechod. Pokud bych měl zhodnotit ty dosavadní tři duely, tak je stále na čem pracovat, ale herní projev s porovnánín z loňské přípravy vyznívá lépe pro tu současnou. Negativem je zatím jen kritický podstav hráčského kádru."

Aktuální články

Materiály pro 26. řádnou Valnou hromadu FAČR

Ve čtvrtek 30. května 2024 se uskuteční 26. řádná Valná hromada Fotbalové asociace České republiky. Ta proběhne v Hotelu NH Collection...

Mobilní aplikace FAČR Integrity pomáhá i při ochraně dětí

Aplikace FAČR Integrity umožňuje jednoduché nahlašování jakýchkoliv negativních jevů ve fotbale. Aplikace si klade za cíl zajištění...

#HIGHLIGHT: Tichá - Bystřice

Sestřih gólů z domácího zápasu proti Bystřici.