TJ Sokol JistebníkSK Tichá

1:7 (0:3)
SK Tichá | | Muži

Druhé vítězství v přípravě: Jistebník - Tichá 1:7

Druhé utkání v rámci zimní přípravy se Tiché nadmíru povedlo. Tichavjané si na bílovecké umělce poradili s účastníkem I.A třídy, mužstvem TJ Jistebník a zvítězili 1:7. Mezi střelce se zapsala hned pětice hráčů, hattrickem se blýskl Dominik Kocián.

Sestava SK Tichá:

1. poločas: Lindovský L. I. - Jalůvka, Kocián T., Kudýn, Hoblík - Fajčák, Kocián D., Svoboda (Lindovský L. II.) - Tománek, Bajer, Kunčík

2. poločas: Srněnský - Jalůvka, Kocián T., Kudýn, Hoblík - Fajčák (Lindovský L. I.), Kunčík, Kocián D. - Lindovský L. II., Bajer, Svoboda (Tománek)

Branky: 3x Kocián Dominik, 2x Bajer Lukáš, Kunčík Lukáš, Svoboda Štěpán

Rozhodčí: ...

Diváci: 15

Stadion: UT Bílovec

Ohlasy

SK Tichá:

DANIEL KULA: "Z různých důvodů jsme dnes odehráli zápas v hodně improvizované sestavě a vyjma dvou krátkých pasáží v obou poločasech, jsme zápas zcela ovládli a předvedli velmi líbivý výkon. Stručně řečeno, fotbal nás dnes všechny bavil. Na hřiště se přenesla skvělá předzápasová atmosféra z kabiny a za to všichni kluci dnes zaslouží pochvalu."

Aktuální články

Preview: Finstal Lučina – SK Tichá (sobota, 16:00)

Před zápasem. 18.kolo ČPP I. A třídy sk. B.

Buďte s námi V REPRE! Nový díl s Ondřejem Čelůstkou a Tomášem Petráškem

Buďte s námi V REPRE! Česká reprezentace ve spolupráci se svým partnerem TCL přináší podcast, ve kterém vystupují exkluzivní hosté...