Příprava, sobota 18.02.2023, 14:00

TJ Sokol JistebníkSK Tichá

1:7 (0:3)
SK Tichá | | Muži

Druhé vítězství v přípravě: Jistebník - Tichá 1:7

Druhé utkání v rámci zimní přípravy se Tiché nadmíru povedlo. Tichavjané si na bílovecké umělce poradili s účastníkem I.A třídy, mužstvem TJ Jistebník a zvítězili 1:7. Mezi střelce se zapsala hned pětice hráčů, hattrickem se blýskl Dominik Kocián.

Sestava SK Tichá:

1. poločas: Lindovský L. I. - Jalůvka, Kocián T., Kudýn, Hoblík - Fajčák, Kocián D., Svoboda (Lindovský L. II.) - Tománek, Bajer, Kunčík

2. poločas: Srněnský - Jalůvka, Kocián T., Kudýn, Hoblík - Fajčák (Lindovský L. I.), Kunčík, Kocián D. - Lindovský L. II., Bajer, Svoboda (Tománek)

Branky: 3x Kocián Dominik, 2x Bajer Lukáš, Kunčík Lukáš, Svoboda Štěpán

Rozhodčí: ...

Diváci: 15

Stadion: UT Bílovec

Ohlasy

SK Tichá:

DANIEL KULA: "Z různých důvodů jsme dnes odehráli zápas v hodně improvizované sestavě a vyjma dvou krátkých pasáží v obou poločasech, jsme zápas zcela ovládli a předvedli velmi líbivý výkon. Stručně řečeno, fotbal nás dnes všechny bavil. Na hřiště se přenesla skvělá předzápasová atmosféra z kabiny a za to všichni kluci dnes zaslouží pochvalu."

Aktuální články

#SPOLECNEPISEMEHISTORII

Obracíme se na Vás s výzvou o zapojení se do této akce. Cílem je oslovit co nejširší spektrum lidí jakýmkoliv způsobem spojených s...

NAPSALI O NÁS | Tomáš Kudýn: V kabině panuje skvělá nálada a na hřišti nechá každý z nás maximum

Hráčem 25. kola ČPP I.A třídy sk. B se stal Tomáš Kudýn. Redakce www.fotbalunas.cz jej také vyzpovídala v rozhovoru.

Preview: Spartak Jablunkov – SK Tichá (sobota, 17:00)

Před zápasem. 26.kolo ČPP I.A třídy sk.B.