Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vítězná generálka: Hrachovec – Tichá 4:5

29.07.2022 | SK Tichá

Letní příprava 2022.

Příprava | Pátek 29.07.2022, 17:30 | Hrachovec
 

SK Hrachovec - SK Tichá

4:5

1:1

Branky: 1., 56., 58. a 76. domácí – 23. Houšťava, 47. Bajer, 52. Janáč, 68. Houšťava, 81. Kunčík

Sestava Tiché: Pikulík – 
Bajer, Kudýn, Balcárek, Čuport  Fajčák, Svoboda Š., Kunčík  Tománek, Janáč, Houšťava

Střídali:
 Sládeček, Bartoš

Diváci:
 90

Komentář
 
 
 

Tichá generálku před pohárovým zápasem zvládla. Utkání, které nabídlo spoustu šancí, nakonec přineslo devět branek a skončilo výsledkem 4:5. O góly Tiché se postarali Tomáš Janáč, Lukáš Bajer, Lukáš Kunčík a dvakrát se prosadil David Houšťava.

 
 
 
Ohlasy

DUŠAN JANOŠEK (SK Hrachovec): "Máme tady ze Lvova dva ukrajinské hráče, kteří by se u nás mohli na začátku sezóny rozehrát, než dostanou nabídku z vyšších soutěží. Dnes jsme narazili na soupeře, který měl kvalitu a musím uznat, že v poli nás přehrál. My jsme si sice vytvářeli šance a dávali góly, směrem dozadu to nešlo. Pořád ale hledáme složení kádru na novou sezónu. I v příštím týdnu v něm nastanou větší změny, jak směrem příchodů, kde máme v hledáčku kvalitního hráče z divize, tak směrem ven."

 
 

DANIEL KULA (SK Tichá): "Divoký a cenný výsledek s favorizovaným soupeřem. Jsem spokojen s plněním týmové strategie, drtivá většina našich hráčů měla v nohách 48 hodin staré utkání s Rožnovem, takže jsem nečekal, že budeme domácí trápit výbušností. Takticky jsme dobře vyplňovali klíčové prostory po ztrátách. Směrem dopředu to bylo opět o vysoké produktivitě i když ty góly byly zase jiné než ve středu. Ve druhé půli soupeř po našem gólovém odskočení začal přitahovat šrouby. Vytáhl jinou zbraň než v první půli, a to výborně zahrávané standardky, ze kterých se naštěstí prosadil jen dvakrát. V ostatních případech při nás stálo velké štěstí. Nespokojen jsem z množství individuálních chyb, opět rekordně brzy inkasujeme. Dnes i ze dvou rohů, tomuhle se už musíme vyvarovat. Vítězství, je pro tuto sestavu výborným výsledkem. Odehráli jsme to ve třinácti lidech, doma jsme nechali hned deset hráčů z různých důvodů, z nich minimálně čtveřice patří mezi opory týmu, takže hráči zaslouží za přístup velkou pochvalu."

Utkání
Muži | Sobota 13.08.2022, 17:00
2. kolo
3:0
Horní Suchá - SK Tichá
 
Muži | Sobota 20.08.2022, 16:30
3. kolo
VS.
SK Tichá - Stonava
 
NOVÉ DRESY
 
© SK Tichá & eSports.cz s.r.o. Informace o autorských právech
RSS
Počet návštěv: 96746 | Posledních 7 dnů: 1751