Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V režii nováčků: Tichá – Rožnov p.R. 6:1

27.07.2022 | SK Tichá

Letní příprava 2022.

Příprava | Středa 27.07.2022, 17:30 | Tichá
 

SK Tichá - FC Rožnov p.R.

6:1

1:1

Branky: 9. Janáč T., 49. Bajer, 53. Švrček O., 69. Kudýn, 79. Bajer, 84. Čuport – 1. Svoboda

Sestava Tiché: Pikulík – Bajer, Sládeček, Kudýn, Švrček R. – Fajčák, Janáč T., Kunčík – Švrček O., Bartoš, Kocián R.

Střídali:
Čuport, Závodný

Diváci:
80

Komentář
 
 
 

Tichavjané si připsali první vítězství v letní přípravě. Na domácím hřišti porazili Rožnov pod Radhoštěm. Hráči Rožnova působili velmi dobrým dojmem a samotné utkání bylo do pětapadesáte minuty více než vyrovnané. Domácí o svém vítězství rozhodli ve druhém poločase zápasu. Hned čtyřikrát se prosadili nováčci v sestavě. 

 
 
 
Ohlasy

DANIEL KULA (SK Tichá): "Začnu soupeřem. Netušil jsem, s kým přijedou, ale už u rozcvičky mi bylo jasné, že to bude frkot. Výsledek je pro ně krutý, ale nic to nesnižuje, jaký potenciál ve spojitosti s mladým trenérem v Rožnově mají. Nicméně se potvrdilo, že fotbal je o produktivitě, a ne o bodech za dojem. Nám činil především pohyb soupeře dlouho značné problémy. Přesvědčili nás, že i na nerovném terénu se dá přesně kombinovat a stálo nás to hodně sil. Těší mě, že i když my taky disponujeme velmi mladými hráči, nezpanikařili jsme po úvodu utkání. Hlavně tato sestava odehrála to, na co má a neměnila svůj styl v závislosti na hře soupeře, výsledek je jim odměnou. Hráčům vštěpuji, že standardky rozhodují vyrovnané duely a dnešek jim budiž toho důkazem, polovina vstřelených branek... Máme za sebou dvě utkání, třetí a asi nejtěžší prověrka bude už za dva dny v Hrachovci, ale už teď mohu říct, že jsem spokojen s adaptací nových hráčů. Začíná fungovat i součinnost některých dvojic a uvidíme, zda se příchody podaří dotáhnout. Hráči mají chuť a už to začíná vytvářet zdravé konkurenční prostředí."

 
 

RADIM POLÁCH (FC Rožnov p.R.): "Zápas nám vykrystalizoval poslední nejasné posty v sestavě. První poločas byl z naší strany dobrý. Dali jsme vedoucí branku Tadeášem Svobodou hned v 1. minutě utkání. Určovali jsme tempo zápasu, byli jsme na míči. Postupně jsme začali soubojově propadat, ale do 50. minuty jsme byli na rovno se soupeřem. Do druhého poločasu jsme udělali šest změn v sestavě a od oné padesáté minuty jsme po nedůrazu dostali čtyři branky po standardních situacích. Mladí kluci již nezachytávali náběhy soupeře. I toto poslední přípravné utkání nám ale hodně ukázalo. Potkali jsme se s důrazným soupeřem, který měl kvalitu a takovým bude náš tým v 1.A třídě čelit. I tento zápas nás určitě směrem k sezóně posune a uvidíme, jak do ní vykročíme v souboji ní Valašskou Polankou."

Utkání
Muži | Sobota 13.08.2022, 17:00
2. kolo
3:0
Horní Suchá - SK Tichá
 
Muži | Sobota 20.08.2022, 16:30
3. kolo
VS.
SK Tichá - Stonava
 
NOVÉ DRESY
 
© SK Tichá & eSports.cz s.r.o. Informace o autorských právech
RSS
Počet návštěv: 96746 | Posledních 7 dnů: 1751