SK Tichá | | FAČR

Buďte s námi V REPRE! David Pavelka s Lukášem Provodem hosty nového dílu

Buďte s námi V REPRE! Česká reprezentace ve spolupráci se svým partnerem TCL spustila před pár týdny podcast, ve kterém budou vystupovat exkluzivní hosté včetně současných i bývalých reprezentantů. V rámci dalšího dílu si můžete poslechnout Davida Pavelku a Lukáše Provoda.

Podcast moderují bývalý reprezentant Tomáš Ujfaluši a specialista na sportovní marketing Michael Marek.

V nejnovějším vydání podcastu si můžete poslechnou rozhovory s dvojicí David Pavelka a Lukáš Provod. Prvně jmenovaný záložník má v reprezentačním dresu odehráno pětadvacet zápasů. Svůj jediný reprezentační gól dal v březnu roku 2019 v přípravném utkání proti Brazílii.
 
O pět let mladší Lukáš Provod má na svém kontě šestnáct startů a dvě vstřelené branky. První dal proti Belgii v roce 2021 v kvalifikace o postup na světový šampionát, druhý vstřelil v červnu minulého roku v Černé Hoře.

Celý článek ZDE.

Aktuální články

Preview: Baník Albrechtice – SK Tichá (neděle, 16:00)

Před zápasem. 17.kolo ČPP I.A třídy sk B.

Seminář pro rodiče fotbalistů a fotbalistek

Již několikátý rok po sobě fotbalová asociace ČR vzdělává pod vedením lektorů FAČR hráče, ale i rodiče. V průběhu března a dubna...

NSA vyzvala kluby žádající v dotační výzvě Můj klub 2024

Národní sportovní agentura (NSA) zveřejnila Výzvu 18/2023 - Můj klub 2024, č. j.: NSA-0058/2020/A/211. Součástí procesu žádosti v rámci...