SK Tichá | | Mládež

Mladší žáci rozstříleli Hukvaldy 10:1!

V dalším přípravném zápase přivítali mladší žáci Tiché na domácím hřišti Hukvaldy.

Domácí Tichá určila ráz přípravného zápasu již v prvním poločas. V první půli nastříleli domácí hráči soupeři čtyři branky, na což ještě Hukvaldy stačily reagovat brankou před koncem prvního poločasu. Ve druhém poločase ale nenechala Tichá nic náhodě a šesti góly navýšila své vedení na konečných 10:1.

SK Tichá - TJ Hukvaldy 10:1 (4:1)

Branky Tiché: 4x Genzer Michal, 3x Kundrát Ladislav, 1x Bok Tomáš, 1x Bok Mikuláš, 1x Krpec Jan

SK Tichá: Štefek – Bartoň, Bok M., Bok T., Brettšnajdr, Genzer, Holubová, Kopečná, Kopečný, Krpec, Kundrát, Mikeska, Piskoř, Pospíšil

Aktuální články

Rozhodl jediný gól: Albrechtice – Tichá 1:0

ČPP I.A třída sk. B, 17.kolo.

Výsledkový servis mládeže (11. 4. - 14. 4.)

Víkendové výsledky zápasů SK Tichá.

Utkání mladšího dorostu ODLOŽENO!

Nedělní domácí utkání mladších dorostenců je na žádost soupeře ODLOŽENO. Náhradní termín byl nově stanoven na středu 1. května...