SK Tichá | | Tiskové zprávy

Trenérský seminář se zahraniční účastí

Letos budou zájemcům o účast přednášet špičkoví trenéři z tuzemska i zahraničí. Seminář, který připravuje FC Baník Ostrava ve spolupráci s FAČR, se bude konat 8. května 2023 a kromě jiných se jej aktivně zúčastní i Mark Robson, hlavní trenér týmu West Ham United U21!

"Je to vynikající aktivita a Baník Ostrava za to chválím," uvedl technický ředitel FAČR Zdeněk Psotka. "Na svazové úrovni se v posledním období snažíme vzdělávat naše trenéry, zajistit jim špičkové lektory i ze zahraničí a určitě jsme v tomto směru zaznamenali velký progres. Ale aby s takovouto aktivitou přišel klub, aby připravil seminář na takové úrovni a podělil se o něj s veřejností, to je skutečně chvályhodná věc a pro český fotbal velice prospěšná," ocenil práci Baníku Ostrava Zdeněk Psotka.

Do Ostravy přijede přednášet také například Michael These z 1. FC Norimberk, šéftrenér mládežnického úseku kategorie U16-19, mezi lektory budou také baníkovští trenéři Milan Chalupa nebo Jiří Neček.

Letošní trenérská konference se bude na Bazalech konat pod záštitou pana Richarda Vereše, starosty městského obvodu Slezská Ostrava.

Zájemci z řad fotbalových trenérů se mohou o účast na konferenci přihlásit zde:

UČFT :: Konference fotbalových trenérů II, Ostrava (ucft.eu)

Zdroj: www.fcb.cz


Aktuální články

#SPOLECNEPISEMEHISTORII

Obracíme se na Vás s výzvou o zapojení se do této akce. Cílem je oslovit co nejširší spektrum lidí jakýmkoliv způsobem spojených s...

NAPSALI O NÁS | Tomáš Kudýn: V kabině panuje skvělá nálada a na hřišti nechá každý z nás maximum

Hráčem 25. kola ČPP I.A třídy sk. B se stal Tomáš Kudýn. Redakce www.fotbalunas.cz jej také vyzpovídala v rozhovoru.

Preview: Spartak Jablunkov – SK Tichá (sobota, 17:00)

Před zápasem. 26.kolo ČPP I.A třídy sk.B.