Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži zahájí zimní přípravu 11. ledna

03.01.2022 | SK Tichá

Svěřenci Daniela Kuly zahájí zimní přípravu ve druhém lednovém týdnu.

„Společná příprava začne v úterý 11. ledna 2022 v tělocvičně v Tiché, kterou budeme využívat přibližně šest týdnů, to i s ohledem na další možnosti přípravy. Samozřejmě bude záležet také na počasí. Máme v plánu sehrát před prvním mistrovským utkáním čtyři přípravné zápasy,“ řekl úvodem Daniel Kula.

„Spíše, než o posilách se budeme bavit o tom, abychom měli k dispozici stávající kádr v plném zdraví a kondici, žádná posila není zatím v dohlednu. Máme vypracovaný širší seznam soupeřů, ze čtyř až pěti okresů, teď nastává doba dojednávaní zápasů. Prozradit mohu předběžně termín prvního přípravného zápasu, mělo by to být 19. února. Moje přání je, aby se minimálně generálka odehrála již na přírodní trávě.“

Nařízení a covidová opatření. „O případných nařízeních vlády ohledně covidu asi nelze moc dopředu plánovat, takže poté už můžeme jen rychle improvizovat.“ Dodává závěrem trenér Tiché. 
Utkání
Muži | Neděle 22.05.2022, 16:30
23. kolo
0:3
FK St. Jičín - SK Tichá
 
Muži | Sobota 28.05.2022, 17:00
24. kolo
VS.
SK Tichá - FC Kopřivnice
 
TIP:SOUTĚŽ
 
© SK Tichá & eSports.cz s.r.o. Informace o autorských právech
RSS
Počet návštěv: 85847 | Posledních 7 dnů: 751