FK Nový Jičín - U19SK Tichá

1:2 (0:0)
SK Tichá | | Muži

První příprava: Nový Jičín - Tichá 1:2

Tichá první přípravný duel roku 2023 vyhrála. Dvě trefy Dominika Kociána zkompletovaly výsledek duelu Nový Jičín U19 - Tichá 1:2.

Sestava SK Tichá:

1. poločas: Srněnský - Kocián T., Kudýn, Balcárek, Jalůvka - Fajčák, Kocián D., Svoboda - Tománek (Skoupil), Sládeček (Švrček O.), Kunčík (Bartoš)

2. poločas: Srněnský - Kocián T., Sládeček, Kudýn (Fajčák), Jalůvka - Balcárek, Kocián D., Svoboda (Skoupil) - Tománek (Švrček O.), Bajer, Kunčík

Branky: 56. domácí (pen) - 54. a 67. (pen) Kocián Dominik

Rozhodčí: Pustějovský

Diváci: 30

Stadion: UT Nový Jičín

Ohlasy

SK Tichá:

DANIEL KULA: "Výsledek těší, ale hodnotil bych to stejně i kdyby to skončilo obráceně, zápas byl otevřený až do konce. Soupeře jsme si vybrali záměrně a nezklamal. Běhavost, houževnatost i technická vyspělost, na naší straně tříměsíční handicap bez míče, oproti domácím, kteří můžou tuhle plochu využívat prakticky stále. Z tohohle pohledu spokojenost, protože rozdíl znát nebyl. Ve druhé půli nám malinko docházely síly i z toho důvodu jsme hlavně v defenzívě bývali mnohdy později v soubojích a to i uvnitř pokutového území z čehož plynula spousta nebezpečných zakončení. Do příštího utkání, bych byl taky rád, aby jsme byli kreativnější už při rozehrávce, myslím, že na to hráče máme. Závěrem se vrátím k té kondici. Hráči by měli v této době opravdu zkousnout zuby a využít ještě následujících 4 - 5 týdnů k maximální přípravě, bez toho se neobejdeme."

Aktuální články

Preview: Finstal Lučina – SK Tichá (sobota, 16:00)

Před zápasem. 18.kolo ČPP I. A třídy sk. B.

Buďte s námi V REPRE! Nový díl s Ondřejem Čelůstkou a Tomášem Petráškem

Buďte s námi V REPRE! Česká reprezentace ve spolupráci se svým partnerem TCL přináší podcast, ve kterém vystupují exkluzivní hosté...