SK Tichá | | Mládež

Mladší žáci porazili Hukvaldy i podruhé

V přípravném zápase přivítali mladší žáci Tiché na domácím hřišti Hukvaldy.

Po vítězství 10:1 z předchozí středy nastoupili mladší žáci k odvetě znovu na domácím hřišti proti Hukvaldám. Zápas tichavjanům vyšel, poté co po prvním poločase prohrávali 0:1, dokázali nastřílet ve druhém poločase sedm branek a mohli se tak radovat z výhry.

SK Tichá - TJ Hukvaldy 7:4 (0:1)

Branky Tiché: 2x Genzer Michal, Bartoň Matyáš, Bok Mikuláš, Krpec Jan, Bok Tomáš, Kopečný Jakub

SK Tichá: Štefek – Bartoň, Bok M., Bok T., Brettšnajdr, Genzer, Holubová, Kopečná, Kopečný, Krpec, Kundrát, Piskoř, Pospíšil, Kunčíková, Janáč

Aktuální články

Velké finále: Tichá vyzve Jeseník n.O.

Po dvou letech si Tichá znovu zahraje přímý zápas o nejcennější trofej novojičínského kraje. Svěřenci Daniela Kuly se ve finále...