Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FAČR: Cvičení a hry v XPS

29.07.2022 | SK Tichá

Fotbalová asociace České republiky rozšířila databázi cvičení v programu XPS.

Nově tak trenéři využívající program XPS mají k dispozici několik stovek cvičení a her rozdělených nejen podle kategorií od minipřípravek až po dospělý fotbal, ale také podle zaměření, jestli zrovna chtějí u svých svěřenců zlepšovat individuální dovednosti, kondici, týmovou souhru nebo využít kompenzační cvičení po tréninku.

Databáze cvičení byla vytvořena ve spolupráci Úseku trenérů s Grassroots oddělením FAČR a jeho krajskými a okresními GTM, tedy Grassroots trenéry mládeže, kteří zároveň mohou klubům pomoci s instalací a využíváním programu XPS.

K využití je v programu již delší dobu také databáze 140 cvičení od Regionálních fotbalových akademií FAČR, pro individuální trénink v domácích podmínkách pak naleznete soubor cvičení z projektu Trénuj doma.

Celá databáze je průběžně aktualizována a doplňována, aby měli trenéři klubů na všech úrovních snadný přístup k inspiraci pro jejich důležitou a záslužnou práci.

Celý článek naleznete ZDE.


 
Utkání
Muži | Sobota 13.08.2022, 17:00
2. kolo
3:0
Horní Suchá - SK Tichá
 
Muži | Sobota 20.08.2022, 16:30
3. kolo
VS.
SK Tichá - Stonava
 
NOVÉ DRESY
 
© SK Tichá & eSports.cz s.r.o. Informace o autorských právech
RSS
Počet návštěv: 96746 | Posledních 7 dnů: 1751