SK Tichá | | Muži | Preview k zápasu

Preview: SK Tichá – FK Skotnice (sobota, 16:30)

Před zápasem. 4.kolo CANIS I.B třídy sk D.

Po dlouhých 290 dnech mistrovské utkání před vlastními fanoušky. Tichá v prvním utkání sezóny v domácím prostředí přivítá mužstvo Skotnice. Zápas se hraje v sobotu od 16:30.
SOUPEŘ

Skotnice vstoupila do nového soutěžního ročníku remízou. V domácím prostřední zachraňovali svěřenci trenéra Pustějovského bod v poslední minutě utkání s Kopřivnicí. Náš sobotní soupeř zakončil loňský nedohraný soutěžní ročník 2021/22 na devátém místě, se ziskem 10 bodů (3-1-5). Skotnice nastřílela osmnáct branek a dvaadvacet branek inkasovala.

TICHÁ

Navázat na utkání v Lískovci, ale zároveň zpřesnit koncovku. Tichá potřebuje slušný výkon z Lískovce podložit střelecky. „Před utkáním v Lískovci bylo v naší kabině hlavní téma, silné úvody utkání domácích a když to bylo ve 12.minutě 2:0, byla to pro mě těžká premiéra v B třídě.. Do toho jsme byli nuceni již v prvním poločase udělat vynucené dvě změny, čímž jsme si vybrali další možnosti střídání, což možná rozhodlo o průběhu poslední desetiminutovky zápasu. Ve druhé půli už jsme dominovali, jsem nadšen z výkonu, který jsme zde předvedli. Byl to mimořádný týmový výkon a výsledek utkání, aby odpovídal dění na hřišti měl být přesně opačný. Konečný stav je pro nás krutý,“ hodnotil úvodní utkání trenér Daniel Kula.

DIVÁCI

Fotbalové areály se otevírají divákům, kteří budou muset při vstupu do areálu prokázat svou bezinfekčnost viz informace k utkání. Každý divák je povinen při vstupu na utkání prokázat svou bezinfekčnost. Aktuální nařízení FAČR k soutěžním zápasu naleznete na tomto odkaze

4. kolo CANIS I.B třídy sk. D

Tichá (11. místo, 0 bodů) – Skotnice (9. místo, 1 bod)

Sobota 16:30, Stadion SK Tichá

Rozhodčí: Mitura Michal - Bartek Libor, Gajdušek René
Delegát: Petroš Radim

TICHÁ VS SKOTNICE V POSLEDNÍCH PĚTI LETECH

Bilance vzájemných zápasů: 4 / 1-2-1 / 4:3

POSLEDNÍ VZÁJEMNÉ UTKÁNÍ (10. října 2020)

FK Skotnice - SK Tichá 1:2 (0:1)

Branky: 62. Mičaník Marek – 27. Závodný Jakub, 84. Kocián Dominik (pen.) Rozhodčí: Priesol Daniel – Písečný Lukáš, Nevlud Jaromír. Žluté karty: 47. Pustějovský, 84. Liberda – 11. Kocián R., 12. Vrána, 80. Závodný, 89. Pikulík, 89. Fojtík. Diváci: Bez diváků

FK Skotnice: Liberda – Břečka, Pustějovský, Závodný, Juřena – Janíček, Mičaník (71. Šimíček), Mika, Vališ, Noštinský (80. Končav) – Veisenpacher (55. Friedrich)

SK Tichá: Pikulík – Kocián R., Balcárek, Kaša, Fojtík – Kocián T. – Vrána, Kocián D., Janáč, Svoboda (23. Závodný) – Houšťava